Ogrodzenia tymczasowe

 OGRODZENIA TYMCZASOWE

 

 

 

 

 

 

Ogrodzenia tymczasowe to mobilne ogrodzenia o lekkiej konstrukcji łatwej do przenoszenia, które stawiane są na określony okres czasu w celu odgrodzenia terenu od okolicy, zabezpieczenia mienia lub zapewnienia bezpieczeństwa na placach budowy, terenach przemysłowych oraz drogach. Dostępne są dwa rodzaje ogrodzeń: pełne i ażurowe. Ażurowe stosuje się wszędzie tam, gdzie nie jest wymagana dyskrecja przed wścibskimi oczami przechodniów czy zabezpieczenie przed pyleniem. Pełne ogrodzenia zapewniają większą dyskrecję i lepszą ochronę.

Jako producent ogrodzeń tymczasowych  zapewniamy projektowanie, transport i montaż i wynajem ogrodzeń w docelowych lokalizacjach w całej Polsce i Europie.

ogrodzenia tymczasowe pełnePEŁNE

Ogrodzenia tymczasowe pełne są polecane do grodzenia placów budowy, terenów przemysłowych oraz dróg. Doskonale sprawdzają się szczególnie w trudnych warunkach, a także wszędzie tam, gdzie muszą być często przemieszczane i mają zapewnić dyskrecję przed wścibskimi oczami przechodniów czy zabezpieczenie przed pyleniem z placów budowy.

Zobacz

Ogrodzenia tymczasowe ażuroweAŻUROWE

Ogrodzenia tymczasowe ażurowe są polecane do grodzenia placów budowy, terenów przemysłowych oraz dróg, tam, gdzie nie jest wymagana dyskrecja przed wścibskimi oczami przechodniów czy zabezpieczenie przed pyleniem. Jako producent ogrodzeń tymczasowych ażurowych, zapewniamy projektowanie, transport i montaż ogrodzeń w docelowych lokalizacjach w całej Polsce i Europie.

Zobacz

ogrodzenia tymczasowe barierkiBARIERKI

Lekkie, solidne i bardzo stabilne bariery ochronne, dedykowane do wygradzania ciągów komunikacyjnych, oddzielania przestrzeni ogólnodostępnych od wydzielonych, itp.

Zobacz

Wynajem Ogrodzeń