Barierki zabezpieczające

Barierki 

info@tlcrental.pl
+48 608 312 400

Barierki CITY to mobilne barierki kontroli ruchu, które zostały stworzone z myślą o krótkotrwałym zabezpieczeniu różnego rodzaju imprez i potrzebie odgrodzenia terenu. Barierki CITY mogą stanowić również podpory do ogrodzeń budowlanych.

Barierki CITY sprawdzają się w czasie dużych eventów jako barierki imprezowe, odgradzając widownie od sceny. Mogą także być używane jako barierki kontroli ruchu w czasie różnego rodzaju imprez masowych, które wymagają wyłączenia części ulic. Barierka CITY sprawdza się zawsze tam, gdy jest potrzeba krótkotrwałego wydzielenia terenu w celu wykonania prac budowlanych lub remontowych, choć może być również podporą do ogrodzeń innego typu. Barierki są bardzo łatwe w transporcie, w montażu i demontażu. Do ich rozłożenia nie potrzebni są pracownicy o specjalnych kwalifikacjach. Barierki koncertowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ zostały wykonane z materiału wysokiej jakości, a dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne takich barierek estradowych zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Rodzaje barier ochronnych

CITY Standard

Do ciężkich warunków eksploatacyjnych, solidna budowa zapewnia największą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję

CITY Light

Do lżejszych warunków eksploatacyjnych, dobry kompromis między wagą i walorami użytkowymi

CITY Mesh

Jest najlżejszą barierką do tymczasowego ogrodzenia terenu przy zachowaniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa użytkowania.

WYBRANE REALIZACJE

Wynajem Ogrodzeń