+48 600 174 500

AŻUROWE

Ogrodzenia tymczasowe AŻUR to uniwersalne, bardzo lekkie, mobilne ogrodzenie ażurowe (siatkowe), którego podstawowym zadaniem jest ograniczenie dostępu osób nieuprawnionych. Doskonale sprawdzają się w terenie otwartym, w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru, a dodatkowo wyposażone w akcesoryjne przesłony, chronią otoczenie od szkodliwych skutków  prowadzonych przez nas prac.

Podstawowym elementem tymczasowego systemu ogrodzeniowego AŻUR jest przezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona siatką z drutów zgrzewanych. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych, jak również w miejscach gdzie ingerencja w grunt jest niewskazana lub wręcz zabroniona. Ogrodzenie tymczasowe z panelami AŻUR jest szybkie i łatwe w montażu, przemieszczaniu i demontażu. Działania te nie wymagają wysoko wykwalifikowanego personelu.

Ażur F3

Ażur F3 to ogrodzenie ażurowe tymczasowe ze specjalnym systemem o wzmocnionej wytrzymałości, przystosowanym do częstego przestawiania i bardzo intensywnego użytkowania. Dzięki stalowej rurze, zwiększającej sztywność panelu, doskonale sprawdza się w najtrudniejszych warunkach wykorzystania (np. na placach budowy). Ocynkowane kraty oraz rury stalowe są odporne zarówno na korozję, jak i uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenia tymczasowe Ażur F3 cechują się także wysoką funkcjonalnością – każdy panel można w prosty sposób wykorzystać jako furtkę lub bramę (z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego zawiasu oraz koła).

Ażur F2 Super Medium

Specjalna konstrukcja ogrodzenia o jeszcze niższej wadze niż modele Ażur F2 MEDIUM gwarantuje znakomitą stabilność, trwałość i wieloletnią odporność na rdzę (powłoka cynkowa) oraz uszkodzenia mechaniczne. Ten typ ogrodzenia ażurowego sprawdza się podczas robót remontowych, drogowych, jak również na terenach przemysłowych. Lekkie i w pełni przenośne ogrodzenie tymczasowe Super Medium są łatwe w montażu/demontażu.

Ażur F2 Medium

Ogrodzenie tymczasowe ażurowe oparte na rozwiązaniach konstrukcyjnych systemu Ażur F2, gwarantuje zachowanie wysokich parametrów wytrzymałościowych ogrodzenia tymczasowego przy zmniejszeniu jego wagi. W rezultacie zapewnia jeszcze lepszą mobilność. Konstrukcja składa się z ramy wykonanej ze stalowych rur oraz wypełnienia z kratownicy z drutów stalowych. Panele mocowane są na betonowych stopach i łączone między sobą za pomocą specjalnej klamry, związku z czym ogrodzenie może być montowane na każdym podłożu.

Ażur F2

Solidne ogrodzenie tymczasowe, szeroko wykorzystywane podczas remontów dróg czy na terenach przemysłowych. Trwałość systemu zapewniona jest przez wykorzystanie stalowej ramy z wypełnieniem ze zgrzewanej kraty, zabezpieczonych przed korozją w procesie cynkowania. Ogrodzenia tymczasowe Ażur F2 mogą być wykorzystywane przez wiele lat, również w trudnych warunkach jakie panują na placach budowy. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów istnieje możliwość wykorzystania ogrodzenia ażurowego w połączeniu z ogrodzeniem pełnym typu SMART.

Ażur F1

System ogrodzeń ażurowych stworzony na bazie zgrzewanej kraty i stalowej ramy, cechujący się niską wagą i niewielką wysokością. Idealne rozwiązanie nie tylko podczas remontów czy robót drogowych, ale także na imprezach masowych. Ogrodzenia tymczasowe w systemie Ażur F1 są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie, co podnosi ich trwałość i pozwala na wieloletnie użytkowanie. Najważniejszą zaletą systemu jest pełna mobilność, a także łatwość montażu bez konieczności wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Wybrane realizacje