Ogrodzenia budowlane ażurowe

Ogrodzenia Ażurowe

info@tlcrental.pl
+48 608 312 400

Ogrodzenia tymczasowe MOBILT to uniwersalne, bardzo lekkie, mobilne ogrodzenie ażurowe (siatkowe), którego podstawowym zadaniem jest ograniczenie dostępu osób nieuprawnionych. Doskonale sprawdzają się w terenie otwartym, w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru, a dodatkowo wyposażone w akcesoryjne przesłony, chronią otoczenie od szkodliwych skutków  prowadzonych przez nas prac.

Podstawowym elementem tymczasowego systemu ogrodzeniowego MOBILT jest przezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona siatką z drutów zgrzewanych. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych, jak również w miejscach gdzie ingerencja w grunt jest niewskazana lub wręcz zabroniona. Ogrodzenie tymczasowe z panelami MOBILT jest szybkie i łatwe w montażu, przemieszczaniu i demontażu. Działania te nie wymagają wysoko wykwalifikowanego personelu.

Najważniejsze cechy systemu:

  • Lekka konstrukcja pozwalająca na sprawne przestawianie i łatwy montaż
  • Najczęściej stosowane w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru
  • Możliwość montażu plandeki / przesłony

Mobilt Super

MOBILT SUPER to ogrodzenie ażurowe tymczasowe ze specjalnym systemem o wzmocnionej wytrzymałości, przystosowanym do częstego przestawiania i bardzo intensywnego użytkowania. Dzięki stalowej rurze, zwiększającej sztywność panelu, doskonale sprawdza się w najtrudniejszych warunkach wykorzystania (np. na placach budowy). Ocynkowane kraty oraz rury stalowe są odporne zarówno na korozję, jak i uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenia tymczasowe MOBILT SUPER cechują się także wysoką funkcjonalnością – każdy panel można w prosty sposób wykorzystać jako furtkę lub bramę (z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego zawiasu oraz koła).

 

Mobilt Light

Specjalna konstrukcja ogrodzenia o jeszcze niższej wadze niż modele MOBILT LIGHT gwarantuje znakomitą stabilność, trwałość i wieloletnią odporność na rdzę (powłoka cynkowa) oraz uszkodzenia mechaniczne. Ten typ ogrodzenia ażurowego sprawdza się podczas robót remontowych, drogowych, jak również na terenach przemysłowych. Lekkie i w pełni przenośne ogrodzenie tymczasowe MOBILT LIGHT są łatwe w montażu/demontażu.

 

Mobilt Medium

Ogrodzenie tymczasowe ażurowe oparte na rozwiązaniach konstrukcyjnych systemu MOBILT MEDIUM, gwarantuje zachowanie wysokich parametrów wytrzymałościowych ogrodzenia tymczasowego przy zmniejszeniu jego wagi. W rezultacie zapewnia jeszcze lepszą mobilność. Konstrukcja składa się z ramy wykonanej ze stalowych rur oraz wypełnienia z kratownicy z drutów stalowych. Panele mocowane są na betonowych stopach i łączone między sobą za pomocą specjalnej klamry, związku z czym ogrodzenie może być montowane na każdym podłożu.

 

Mobilt

Solidne ogrodzenie tymczasowe, szeroko wykorzystywane podczas remontów dróg czy na terenach przemysłowych. Trwałość systemu zapewniona jest przez wykorzystanie stalowej ramy z wypełnieniem ze zgrzewanej kraty, zabezpieczonych przed korozją w procesie cynkowania. Ogrodzenia tymczasowe MOBILT mogą być wykorzystywane przez wiele lat, również w trudnych warunkach jakie panują na placach budowy. Dzięki szerokiej gamie akcesoriów istnieje możliwość wykorzystania ogrodzenia ażurowego w połączeniu z ogrodzeniem pełnym typu SMART.

 

Mobilt Half

System ogrodzeń ażurowych stworzony na bazie zgrzewanej kraty i stalowej ramy, cechujący się niską wagą i niewielką wysokością. Idealne rozwiązanie nie tylko podczas remontów czy robót drogowych, ale także na imprezach masowych. Ogrodzenia tymczasowe w systemie MOBILT HALF są zabezpieczone antykorozyjnie poprzez cynkowanie, co podnosi ich trwałość i pozwala na wieloletnie użytkowanie. Najważniejszą zaletą systemu jest pełna mobilność, a także łatwość montażu bez konieczności wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

WYBRANE REALIZACJE

Wynajem Ogrodzeń