Ogrodzenia przenośne SMART

Ogrodzenia SMART

info@tlcrental.pl
+48 608 312 400

Ogrodzenia tymczasowe SMART to mobilne ogrodzenia pełne (nieprzezierne) stworzone z myślą o potrzebie ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych z jednoczesnym ograniczeniem dla otoczenia uciążliwych skutków prowadzenia prac budowlanych lub remontowych.

Najważniejsze cechy systemu SMART:

  • Skutecznie chronią przed hałasem, pyłem, kurzem
  • Szczelnie wygradzają place budów
  • Odporne na podmuchy wiatru
  • Malowane w dowolnym kolorze RAL

Podstawowym elementem systemu SMART jest nieprzezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona blachą trapezową. W standardowej ofercie rama dostępna jest w wersji ocynkowanej, a wypełnienie w wersji ocynkowanej lub malowanej. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych.

Ogrodzenia przenośne SMART

 
Ogrodzenia przenośne z panelami pełnymi SMART jest szybkie i łatwe w montażu, ich instalacja nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu. Ze względu na potwierdzoną wysoką wytrzymałość (produkt posiada pozytywną ekspertyzę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w zakresie deklarowanej wytrzymałości) mobilne ogrodzenie tymczasowe SMART jest szczególnie polecane do stosowania w sytuacjach wymagających dłuższego okresu użytkowania.
Ogrodzenia przenośne SMART

Ogrodzenia przenośne SMART LIGHT

Wersja bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w systemach SMART, wykorzystująca ramy o mniejszej grubości, co przekłada się na niższą wagę. Wypełnieniem konstrukcji jest blacha trapezowa T18, zabezpieczona antykorozyjnie w procesie cynkowania lub/i malowania. W zestawie z każdym przęsłem oferujemy: stopę, klamrę, podporę oraz kotwy mocujące. Dopracowana technologia z możliwością łatwego i szybkiego montażu.

Ogrodzenia przenone SMART LIGHT

WYBRANE REALIZACJE

 

Wynajem Ogrodzeń