+48 600 174 500

SMART

Ogrodzenia tymczasowe SMART to mobilne ogrodzenia pełne (nieprzezierne) stworzone z myślą o potrzebie ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych z jednoczesnym ograniczeniem dla otoczenia uciążliwych skutków prowadzenia prac budowlanych, remontowych, etc. (kurz, pył, nadmierny hałas, itp.).

Podstawowym elementem systemu SMART jest nieprzezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona blachą trapezową. W standardowej ofercie rama dostępna jest w wersji ocynkowanej, a wypełnienie w wersji ocynkowanej lub malowanej. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych. Ogrodzenie tymczasowe z panelami pełnymi SMART jest szybkie i łatwe w montażu, ich instalacja nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu. Ze względu na potwierdzoną wysoką wytrzymałość (produkt posiada pozytywną ekspertyzę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w zakresie deklarowanej wytrzymałości) mobilne ogrodzenie tymczasowe SMART jest szczególnie polecane do stosowania w sytuacjach wymagających dłuższego okresu użytkowania.

SMART LIGHT

Wersja bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w systemach SMART, wykorzystująca ramy o mniejszej grubości, co przekłada się na niższą wagę. Wypełnieniem konstrukcji jest blacha trapezowa T18, zabezpieczona antykorozyjnie w procesie cynkowania lub/i malowania. W zestawie z każdym przęsłem oferujemy: stopę, klamrę, podporę oraz kotwy mocujące. Dopracowana technologia z możliwością łatwego i szybkiego montażu.

Wybrane realizacje