Wynajem ogrodzeń

Wynajem ogrodzeń tymczasowych jest wygodnym i ekonomicznym sposobem na zapewnienie zabezpieczeń i wygrodzeń ciągów pieszych i placów budów.


Jako największy dostawca w zakresie tymczasowych ogrodzeń, oferujemy wynajem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych w dwóch podstawowych wariantach: pełne typu SMART (przęsła wypełnione blachą trapezową) oraz AŻUROWE (siatka na stelażu metalowym).

Niezależnie od wielkości projektu budowlanego zapewniamy kompleksową obsługę Klienta. Wieloletnie doświadczenie w wynajmie ogrodzeń umożliwiło nam wyspecjalizowanie się w wybranej grupie produktów sektora obsługi inwestycji budowlanych i przemysłowych, oraz uzyskanie dominującej pozycji na rynku. Pozwala to na profesjonalne świadczenie usług związanych z każdym etapem realizacji zlecenia wynajmu ogrodzeń tymczasowych począwszy od doradztwa poprzez transport, montaż i demontaż, aż po serwis.

Jako wiodąca firma w wynajmie ogrodzeń tymczasowych obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Jesteśmy międzynarodową firmą prowadzącą działalność w całej Polsce. Posiadamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Rzeszowie. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji, jesteśmy w stanie profesjonalnie obsłużyć całą Polskę. Do wszystkich naszych Klientów dostarczamy produkty i usługi z równą rzetelnością i odpowiedzialnością.

Wynajem ogrodzeń

Ogrodzenia pełne smart

Pełne ogrodzenia typu SMART polecane do ogradzania placów budów, terenów przemysłowych i dróg. Pełna zabudowa zapewnia bezpieczeństwo, chroni obiekty przed ingerencją osób niepowołanych i zapewnia prywatność na ogrodzonym placu.

Zobacz

Wynajem ogrodzeń

ogrodzenia ażurowe MOBILT

Uniwersalny system ogrodzeń tymczasowych stosowany podczas imprez masowych, robót drogowych i remontowych lub na terenach przemysłowych.

Zobacz

Wynajem ogrodzeń

Barierki ochronne CITY

Przeznaczone do tymczasowego ogrodzenia terenu przy imprezach sportowych oraz koncertach, wygrodzenia tras sportowych oraz tymczasowych ciągów komunikacyjnych. Dostępne są w różnych wersjach.

 

Zobacz

Jak wynająć ogrodzenie tymczasowe?

  1. Odwiedź nasz oddział lub skontaktuj się telefonicznie  „Kontakt”, a nasz Zespół pomoże w doborze odpowiedniego ogrodzenia tymczasowego.
  2. Wynajmij ogrodzenie tymczasowe na czas trwania budowy.
  3. Skorzystaj z naszego internetowego formularza zamówień.

Ogólne warunki wynajmu ogrodzeń

Wynajem ogrodzeń – Ogólne Warunki Umowy Najmu

Wynajem Ogrodzeń