Budowa połączenia komunikacyjnego Uznam-Wolin zabezpieczona ogrodzeniami pełnymi SMART

Budowa tunelu pod cieśniną Świną to jedna z najważniejszych inwestycji w Świnoujściu jakie miały miejsce w ostatnich latach, a nasze pełne ogrodzenia tymczasowe SMART zostały wykorzystane w celu wygrodzenia terenu prowadzonych prac. Jest to niezwykle ważny krok w kierunku uzyskania sprawnej komunikacji samochodowej pomiędzy wyspami Uznam i Wolin, która obecnie korzysta z wysłużonych już promów. Co więcej, przy trudnych warunkach pogodowych zdarzało się, że Świnoujście było odcięte od kraju co stwarzało zagrożenie dla mieszkańców – tunel ma rozwiązać wszystkie te problemy.

Ogrodzenia tymczasowe produkcji TLC zostały wykorzystane w celu wygrodzenia terenu prac nie związanych stricte z drążeniem tunelu – oprócz samego tunelu przygotowywana jest infrastruktura towarzysząca, takie jak drogi dojazdowe, plac manewrowy czy skrzyżowanie i rondo – całość odcinka wchodzącego w skład przeprawy to 3,2 km.

Ogrodzenia budowlane SMART to najczęściej wybierane ogrodzenia dla dużych, wielomiesięcznych inwestycji ze względu na fakt, że ograniczają one szkodliwe dla otoczenia efekty prowadzonych rac ziemnych czy budowlanych – to jest nadmierne pylenie oraz hałas. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą ogrodzeń ocynkowanych/ malowanych proszkowo, oraz wysyłania zapytań o wynajem ogrodzeń w Szczecinie, Gdańsku czy innych częściach Polski.

Na zakupy zapraszamy do sklepu online TLC Rental dostępnego tutaj.

GALERIA: