Budowie kompleksu biurowego Centrum Południe we Wrocławiu towarzyszą produkty TLC Rental

Inwestycja: Budowa kompleksu biurowego Centrum Południe
Lokalizacja: Wrocław
Inwestor: Skanska Property Poland Sp. z o.o.
Wykonawca generalny:
 SKANSKA 
Produkt TLC RentalOgrodzenia tymczasowe MOBILT S oraz SMART
Zakres prac TLC RentalWynajem, dostawa
Data rozpoczęcia: III Kwartał 2018
Data zakończenia: III kwartał 2020

 

To już siódma, i dotychczas największa inwestycja prowadzona przez Skanska we Wrocławiu. Kompleks Centrum Południe, budowany w niewielkiej odległości od wrocławskiej Starówki czy głównego dworca autobusowego, będzie składał się z 5 budynków o łącznej powierzchni 85 tysięcy metrów kwadratowych.

Pierwszy etap budowy, rozpoczęty w III kwartale 2018, przewiduje wzniesienie dwóch biurowców o 15 i 6 kondygnacjach. Budynki zaoferują 26 tysięcy m2 powierzchni biurowej, a planowany termin oddania do użytku to drugi kwartał 2020 roku.

Ten etap budowy obejmuje również budowę dwukondygnacyjnego parkingu podziemnego, wyposażonego w liczne stacje ładowania samochodów elektrycznych. Co więcej, na terenie Centrum Południe wykorzystany będzie nowoczesna aplikacja „Connected by Skanska” – umożliwia ona dostęp do parkingu bez użycia tradycyjnej karty, oraz udostępnia tzw. Ścianę społecznościową integrującą społeczność budynków przez np. carpooling.

Poza terenem pod pięć biurowców, aż 1/4 działki wydzielona została na wspólną przestrzeń do relaksu, rekreacji i ekspozycji sztuki.

Wieloletnia współpraca z firmą Skanska i tym razem zaowocowała zaproszeniem spółki TLC Rental do współpracy. Na okres budowy biurowców dostarczyliśmy ogrodzenia tymczasowe SMART oraz MOBILT S.

GALERIA: