Fotorelacja – Tydzień Bezpieczeństwa – Oddział Kraków

Przedstawiamy Państwu kolejne zdjęcia z prezentacji prowadzonych dla naszych partnerów biznesowych w ramach Tygodnia Bezpieczeństwa 2018.
Specjaliści z krakowskiego oddziału TLC Rental, gościli na dwóch budowach realizowanych przez firmę Erbud.

Pierwszą z nich jest powstający właśnie budynek biurowo-usługowy, który wejdzie w skład kompleksu Porto Office. Drugą budynek Małopolskiego Centrum Leczenia i Rehabilitacji Oparzeń oraz Chirurgii Plastycznej i Replantacyjnej przy Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera. Obie zlokalizowane w Krakowie.

Na miejscu omawiano możliwości i zalety systemu zabezpieczeń krawędzi EPS, ogrodzeń tymczasowych oraz schodów mobilnych, w odniesieniu do bezpiecznego zorganizowania placu budowy.

Był to naprawdę efektywny czas, spędzony na cennej wymianie doświadczeń.

 

Pamiętajmy:
• rozpoczęcie robót budowlanych powinno być zawsze poprzedzone prawidłowym zagospodarowaniem terenu. Rozumieć przez to należy m.in.:
odpowiednie ogrodzenie obszaru budowy, wyznaczenie stref niebezpiecznych, ciągów komunikacyjnych, wykonanie dróg i przejść, a także zapewnienie zaplecza higieniczno-sanitarnego;
• branża budowlana jest szczególnie narażona na występowanie wypadków, dlatego przemyślany proces zarządzania bezpieczeństwem pracy jest niezwykle ważny;
• obowiązki w zakresie przestrzegania zasad bhp spoczywają na wszystkich osobach zaangażowanych w proces budowlany.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 

Galeria

Oddział TLC Rental powiązany z artykułem:


ODDZIAŁ KRAKÓW

ul. S. Korbońskiego 12 (d. Marcika)
30-443 Kraków
+48 604 124 800
krakow@tlcrental.pl