Inwestycja na wrocławskiej kępie mieszczańskiej realizowana z wykorzystaniem produktów TLC Rental

Inwestycja: Zabudowa mieszkaniowa – Kępa Mieszczańska
Lokalizacja: Wrocław, ul. Romana Dmowskiego
Wykonawca generalny: PORR S.A.

Produkt TLC Rental:  zabezpieczenia krawędzi EPS, schody tymczasowe TAS, schody kontenerowe, barierki ochronne CITY, ogrodzenia pełne SMART.
Zakres prac TLC Rental: Wynajem. Sprzedaż. Dostawa. Montaż. Odbiór.

Data rozpoczęcia: II kwartał 2018
Data zakończenia: III kwartał 2019

 

Kępa Mieszczańska do niedawna kojarzona z zaniedbanymi terenami wojskowymi Wrocławia, dziś jest miejscem chętnie wybieranym przez inwestorów. Lokalizacja w sąsiedztwie Starego Miasta, przy jednoczesnej możliwości zapewniania spokoju w wyciszonych enklawach i malowniczo rozpościerającej się wokół Odrze, stanowią o szybkim tempie rozwoju tej części miasta.

Przełomowy moment, jakim było wystawienie na sprzedaż terenów wojskowych w centrum wyspy, zapoczątkował lawinę nowych, prestiżowych inwestycji. Dzięki nim architektoniczny krajobraz zmienia się z dnia na dzień, nabierając barw oraz nowoczesnego charakteru.

Niebawem przy ulicy Dmowskiego staną dwa sześciokondygnacyjne budynki z garażem podziemnym. Powstanie w nich 186 mieszkań i 224 miejsca postojowe. Na zlecenie generalnego wykonawcy inwestycji spółka TLC Rental dostarczyła szereg produktów ułatwiających komunikację i zabezpieczających teren budowy.

GALERIA