Kolejny etap prac przy przebudowie Atrium Targówek zabezpieczany przez TLC Rental

Przebudowa Atrium Targówek jest częścią dużego projektu modernizacyjnego, realizowanego przez Grupę Atrium. Przedsięwzięcie rozpoczęło się w czwartym kwartale 2017 roku, a termin jego zakończenia przewidziany jest na ostatni kwartał roku 2019. Generalnym wykonawcą robót związanych z przebudową i rozbudową centrum handlowego, została firma Dekpol. Wraz z rozpoczęciem prac TLC Rental wyposażył plac budowy w ogrodzenia tymczasowe SMART w celu jego zabezpieczenia i wygrodzenia.
W kolejnym etapie firma TLC Rental dostarczyła na teren inwestycji panele systemu zabezpieczeń tymczasowych EPS. Jak widać na fotografiach, świetnie zabezpieczają miejsca w których prowadzone są prace na wysokościach, usprawniając jednocześnie organizację.

Pamiętając o tym, jak mocno restrykcyjne są normy bezpieczeństwa w branży budowlanej, wybór certyfikowanego producenta ogrodzeń tymczasowych oraz zabezpieczeń EPS jest najlepszym rozwiązaniem. TLC nie tylko posiada certyfikat ZKP, spełniający wymagania normy EN 1090-1, ale również oferuje profesjonalne doradztwo, montaż oraz serwis.
Zapraszamy do współpracy.

Galeria