KONIECZNIE BEZPIECZNIE wróć do domu!

Pod hasłem „KONIECZNIE BEZPIECZNIE” odbyła się kolejna edycja Tygodnia Bezpieczeństwa – inicjatywie szerzącej istotę bezpieczeństwa w branży budowlanej.
Nie mogło nas tam zabraknąć.
W TLC Rental na co dzień wspieramy bezpieczne budownictwo.
Dziś BHP staje się podstawą funkcjonowania większości firm – ten progres zawdzięczamy właśnie tego typu inicjatywą.
Głównym zadaniem naszego zespołu było przeprowadzenie szeregu szkoleń na temat środków ochrony zbiorowej, które proponuje TLC Rental.

Spotkania odbyły się w rejonach poszczególnych siedzib firmy: w Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Toruniu oraz Rzeszowie (Jarosław, Puławy). Wraz z uczestnikami omawialiśmy zasady bezpiecznego montażu:

Dodatkowym punktem szkolenia było zapoznanie się z systemem Alsipercha, który stanowi środek ochrony indywidualnej.

Prezentacje odbyły się z obustronną korzyścią – mieliśmy okazje zaznajomić się z wieloma ciekawymi pomysłami uczestników, dotyczącymi naszych produktów. W kwestii bezpieczeństwa, każda merytoryczna uwaga jest dla nas na wagę złota.

Jako firma jesteśmy bardzo mocno związani z branżą budowlaną . Jest to sektor dla którego tworzymy swoje produkty. Znamy potrzeby rynku oraz ryzyko jakie niesie za sobą praca w tej branży.
To dla nas zaszczyt móc po raz kolejny wspierać rozwój świadomości o wadze bezpieczeństwa na placu budowy. Wiele zależy od nas samych, dlatego zachęcamy do edukacji w zakresie przepisów BHP!

 

GALERIA: