MISTRZOSTWA BEZPIECZNEGO MONTAŻU RUSZTOWAŃ. FOTORELACJA.

8 czerwca w Olsztynie na terenie ośrodka Centrum Szkoleń Budowlanych (CSB) odbyły się drugie ogólnopolskie Mistrzostwa Bezpiecznego Montażu Rusztowań.

Są one okazją do spotkania się producentów i dystrybutorów rusztowań oraz firm powiązanych, jak producenci i dystrybutorzy sprzętu bhp, ochrony indywidualnej i zbiorowej, urządzeń transportu poziomego i pionowego,  sprzętu wykorzystywanego w rusztowaniach, chemii budowlanej, sprzętu pierwszej pomocy, wydawców książek i informatorów o zbieżnej tematyce.

Na stoisku TLC Rental zaprezentowaliśmy zabezpieczenia krawędzi budowlanych EPS wraz z  bogatą ofertą mocowań i uchwytów, a także klatki schodowe TAS.
Ekspozycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Nasi specjaliści udzielali fachowych informacji o produktach oraz ich montażu.

W tegorocznej edycji BMR 2018 osiągnięto liczbę około 2000 osób odwiedzających. W trakcie imprezy prowadzone były ciekawe bloki seminaryjne. Odbyły się również pokazy: ewakuacji osoby poszkodowanej na rusztowaniu przez PSP, kontrolowanego upadku  źle zmontowanego rusztowania, przeciążenia nośności pomostów roboczych, montażu nietypowego rusztowania podwieszonego, sprawdzenia wytrzymałości kotew na wyrywanie oraz wiele innych pokazów zorganizowanych na indywidualnych stoiskach wystawców.

Był to naprawdę efektywny czas za który wszystkim uczestnikom i gościom serdecznie dziękujemy.

Galeria