Na placu budowy supernowoczesnego biurowca Podium Park można zauważyć nasze zabezpieczenie krawędzi EPS

Inwestycja: Zespół budynków biurowo- usługowych Podium Park
Lokalizacja: Kraków
Inwestor: Podium Investment Polska
Wykonawca: Fabet – Konstrukcje
Produkt TLC Rental: System zabezpieczeń krawędzi EPS
Zakres prac TLC Rental: Wynajem
Data rozpoczęcia: kwiecień 2019
Data zakończenia: maj 2020

W Krakowie rozpoczął się kolejny etap budowy biurowca Podium Park, będącego częścią całego kompleksu budynków, którego koniec nastąpi wraz z ukończeniem stanu surowego. Nasze zabezpieczenia krawędzi EPS, ulokowane w miejscach gdzie w przyszłości znajdą się okna, stanowią zabezpieczenie przed upadkiem ludzi i przedmiotów z wysokości.

Czym jest krakowski kompleks biurowy Podium Park?

To trzy supernowoczesne biurowce, które odznaczają się modernistycznym wyglądem i wieloma udogodnieniami. Każdy z nich, oprócz 11 kondygnacji nadziemnych, wyposażony został w dwupiętrowy parking podziemny o łącznej przestrzeni przeznaczonej dla 800 samochodów.

Dzięki nowoczesnemu spojrzeniu architektonicznemu, na pracowników czeka przestrzeń rozplanowana według najnowszych trendów i zaleceń. Zastosowane rozwiązania gwarantują maksymalny poziom hałasu ok. 40 decybeli czy zapewniają więcej powietrza. Sześć wind osobowych i jedna towarowa w każdym z trzech biurowców pozwolą na płynną komunikację między piętrami.

Co więcej, pomiędzy poszczególnymi budynkami kompleksu stworzona zostanie strefa relaksu z ogródkiem do uprawy ziół, warzyw i owoców, pojawi się stół do ping-ponga, ogródek letni kantyny oraz miejsce do organizowania eventów na świeżym powietrzu.

GALERIA: