Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors
oferta-tlc-rental-baner
oferta-tlc-rental-baner

OGRODZENIA, SCHODY

MOBILNE, ZABEZPIECZENIA KRAWĘDZI, PODESTY ROZŁADUNKOWE ORAZ TOALETY TYMCZASOWE

Współpracujemy z czołowymi przedstawicielami sektora budowlanego i przemysłowego. Mobilne systemy zabezpieczeń TLC Rental to gwarancja niezawodności, poparta 15 letnim oświadczeniem w branży. Dostarczamy lekkie konstrukcje z szeroką gamą akcesoriów, sprawdzające się w najcięższa warunkach terenowych i pogodowych. Proponujemy rozwiązania znacznie podnoszące poziom bezpieczeństwa na placu budowy w tym również ochronę indywidualną pracownika.

Ogrodzenia tymczasowe, służące do zabezpieczenia terenów budowlanych, eventów plenerowych i imprez masowych. Lekka konstrukcja, umożliwiająca łatwe składowanie oraz transport.

Ogrodzenia pełne, nieprzezierne służące do wygrodzenia placu budowy i zabezpieczenia go przed wstępem osób nieupoważnionych. Dostępna szeroka gama akcesoriów umożliwia dostosowanie ogrodzeń do najbardziej wymagających warunków terenowych.

Tymczasowe zabezpieczenie, krótkotrwałych prac remontowych, drogowych lub wydarzeń plenerowych. Łatwy montaż i demontaż, brak konieczności stosowania dodatkowych stóp obciążeniowych

Mobilne kabiny, o wysokim standardzie użytkowym. Każda toaleta przenośna wyposażona została w umywalkę oraz dozownik na mydło. Stanowią niezbędny element wydarzeń, eventów plenerowych oraz placów budowy.

Wysuwnica budowlana, zapewniająca bezpieczny transport i rozładunek materiałów budowlanych pomiędzy kondygnacjami nowo powstających budynków.

Schody budowlane modułowe, gwarantujące bezpieczną komunikację pomiędzy poziomami na placu budowy (wykopy, skarpy itp.)

Tymczasowa klatka budowlana o lekkiej budowie, która pozwala na łączenie schodów modułowych w różne wysokości i pozwala na zastosowanie dowolnych kierunków zejścia z nich.

Schody wykorzystywane na placu budowy jako dostęp do różnych kondygnacji. Spiralna konstrukcja łączona modułowo.

Nowoczesny system zabezpieczeń budowlanych chroniący przed upadkiem z wysokości.

System ochrony indywidualnej pracownika budowlanego, składający się z uprzęży, haka oraz kotwicy. Lekka konstrukcja połączona z intuicyjną obsługą.

System autoasekuracyjny, chroniący przed upadkiem z wysokości podczas prac budowlanych (np. prac zbrojarskich). Łatwa obsługa i montaż.

Lekkie konstrukcje modułowe, zapewniające dostęp do kontenerów budowlanych, biurowych, socjalnych, magazynowych oraz morskich.

Ogrodzenia płytowe nieprzezierne. Zapewniają odgrodzenie placu i tym samym minimalizują rozprzestrzenianie się kurzu i brudu powstałego w wyniku prac budowlanych.

Barierki tymczasowe HDPE (PVC) stanowią alternatywę dla ogrodzeń stalowych. Produkt podlegający w 100 % recyklingowi.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę