Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
nasz-oferta-m
oferta-tlc-rental-baner

OGRODZENIA, SCHODY

MOBILNE, ZABEZPIECZENIA KRAWĘDZI, PODESTY ROZŁADUNKOWE ORAZ TOALETY TYMCZASOWE

Współpracujemy z czołowymi przedstawicielami sektora budowlanego i przemysłowego. Mobilne systemy zabezpieczeń TLC Rental to gwarancja niezawodności, poparta 15 letnim oświadczeniem w branży. Dostarczamy lekkie konstrukcje z szeroką gamą akcesoriów, sprawdzające się w najcięższa warunkach terenowych i pogodowych. Proponujemy rozwiązania znacznie podnoszące poziom bezpieczeństwa na placu budowy w tym również ochronę indywidualną pracownika.

ogrodzenia-azurowe-mobilt

Ogrodzenia tymczasowe, służące do zabezpieczenia terenów budowlanych, eventów plenerowych i imprez masowych. Lekka konstrukcja, umożliwiająca łatwe składowanie oraz transport.

ogrodzenia-tymczasowe-smart

Ogrodzenia pełne, nieprzezierne służące do wygrodzenia placu budowy i zabezpieczenia go przed wstępem osób nieupoważnionych. Dostępna szeroka gama akcesoriów umożliwia dostosowanie ogrodzeń do najbardziej wymagających warunków terenowych.

barierki-ochronne-city

Tymczasowe zabezpieczenie, krótkotrwałych prac remontowych, drogowych lub wydarzeń plenerowych. Łatwy montaż i demontaż, brak konieczności stosowania dodatkowych stóp obciążeniowych

toalety-tyczasowe

Mobilne kabiny, o wysokim standardzie użytkowym. Każda toaleta przenośna wyposażona została w umywalkę oraz dozownik na mydło. Stanowią niezbędny element wydarzeń, eventów plenerowych oraz placów budowy.

podesty-rozladunkowe

Wysuwnica budowlana, zapewniająca bezpieczny transport i rozładunek materiałów budowlanych pomiędzy kondygnacjami nowo powstających budynków.

schody-tymczasowe-na-budowe

Schody budowlane modułowe, gwarantujące bezpieczną komunikację pomiędzy poziomami na placu budowy (wykopy, skarpy itp.)

klatki-schodowe-tas

Tymczasowa klatka budowlana o lekkiej budowie, która pozwala na łączenie schodów modułowych w różne wysokości i pozwala na zastosowanie dowolnych kierunków zejścia z nich.

schody-spiralne-sst

Schody wykorzystywane na placu budowy jako dostęp do różnych kondygnacji. Spiralna konstrukcja łączona modułowo.

zabezpieczenia-krawedzi-eps

Nowoczesny system zabezpieczeń budowlanych chroniący przed upadkiem z wysokości.

skyreach

System ochrony indywidualnej pracownika budowlanego, składający się z uprzęży, haka oraz kotwicy. Lekka konstrukcja połączona z intuicyjną obsługą.

alsipercha

System autoasekuracyjny, chroniący przed upadkiem z wysokości podczas prac budowlanych (np. prac zbrojarskich). Łatwa obsługa i montaż.

schody-kontenerowe-do-kontenerow

Lekkie konstrukcje modułowe, zapewniające dostęp do kontenerów budowlanych, biurowych, socjalnych, magazynowych oraz morskich.

ogrodzenia-tymczasowe-osb

Ogrodzenia płytowe nieprzezierne. Zapewniają odgrodzenie placu i tym samym minimalizują rozprzestrzenianie się kurzu i brudu powstałego w wyniku prac budowlanych.

bariery-plastikowe

Barierki tymczasowe HDPE (PVC) stanowią alternatywę dla ogrodzeń stalowych. Produkt podlegający w 100 % recyklingowi.

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Wynajem Ogrodzeń
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.