Ogrodzenia budowlane ażurowe produkcji TLC wykorzystane zostały w projekcie Gdynia Waterfront II

Gdynia Waterfront to wciąż rozbudowywany gdyński zespół budynków wielorodzinnych oraz kompleks handlowo-biurowo-hotelarski. Drugi etap inwestycji, którego teren został zabezpieczony ażurowym ogrodzeniem Mobilt RC CB, obejmuje budowę części biurowo-usługowo-hotelarskiej z zapleczem kulturowym.

Głównym założeniem tego prywatnego projektu jest stworzenie miejsca zamieszkania, pracy, spotkań i zakupów w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji – nad samym morzem. Waterfront w Gdyni ma być nowoczesną wizytówką miasta – miejscem, które będą odwiedzać nie tylko mieszkańcy Trójmiasta, ale również turyści z całej Polski.

Tak prestiżowa inwestycja wymaga wykorzystania materiałów i sprzętu z najwyższej półki. Niezbędnym i wymaganym przepisami budowlanymi elementem są ogrodzenia placu budowy. Na zlecenie wykonawcy generalnego II etapu inwestycji dostarczyliśmy szereg ogrodzeń panelowych ażurowych MOBILT RC CB, które charakteryzują się bardzo wysokimi parametrami wytrzymałościowymi przez co świetnie sprawdzają się podczas długotrwałych prac budowlanych.

Zapraszamy do składania zamówień na wynajem lub zakupu ogrodzeń na budowę w sklepie online.

GALERIA: