Skip to content

TLC Rental ODDZIAŁ KRAKÓW


OGRODZENIA BUDOWLANE
OGRODZENIA TYMCZASOWE
SCHODY TYMCZASOWE
SYSTEM EPS

ogrodzenia-budowlane-krakow-m

TLC Rental ODDZIAŁ KRAKÓW


OGRODZENIA BUDOWLANE
OGRODZENIA TYMCZASOWE
SCHODY TYMCZASOWE
SYSTEM EPS

Organizując teren robót, kierownik budowy ma obowiązek zadbać o należyte bezpieczeństwo pracujących tam fachowców. Ogrodzenia budowlane stanowią jedno z podstawowych zabezpieczeń budowlanych, które sprawdza się również przy organizacji dużych imprez i zgromadzeń.

Do czego służą ogrodzenia budowlane?

Zastosowanie dla ogrodzeń tymczasowych jest bardzo szerokie. Wybierane są chętnie do wygradzania terenów budowy, zarówno tych na terenie zurbanizowanym jak i na terenach podmiejskich. Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo prac chcą ochronić ludzi i sprzęt przed osobami nieupoważnionymi, a także otoczenie placu budowy przed skutkami prac (np. kurzem i hałasem).

Co ważne, ogrodzenia budowlane można wykorzystywać nie tylko podczas organizacji robót inwestycyjnych. W trakcie dużych imprez plenerowych i w miejscach, gdzie gromadzą się tłumy wykorzystuje się ogrodzenia mobilne do kierowania ruchem. Stosowane rozwiązania, które można znaleźć w sklepie internetowym, mogą być zatem zastosowane przez szerokie grono odbiorców w opcji zakupu lub wynajmu.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-na-budowe-tlcrental

Ogrodzenia Budowlane ażurowe

Kraków

To najchętniej wybierany typ ogrodzeń przestawnych w Krakowie. Dzięki lekkiej konstrukcji i wysokiej wytrzymałości są numerem 1 spośród użytkowanych modeli. Poza placem budowy stosowane są również na imprezach plenerowych, np. koncertach lub festiwalach. Służą do wytyczania korytarzy, którymi bezpiecznie mogą przemieszczać się tłumy ludzi.

Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się podczas inwestycji budowlanych. Są w czołówce wynajmowanych przez TLC Rental ogrodzeń tymczasowych. Lekka konstrukcja pozwala na swobodne przemieszczanie paneli w dowolne miejsca i łatwe składowanie. Wynajem i sprzedaż ogrodzeń tego typu prowadzimy w naszym oddziale w Krakowie. W tym miejscu można zapoznać się ze wszystkimi oferowanymi modelami modułów ażurowych typu MOBILT

Ogrodzenia budowlane Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne

Kraków

Do często stosowanych przez inwestorów ogrodzeń budowlanych w Krakowie zaliczyć można ogrodzenia pełne. To bardzo solidne konstrukcje o potwierdzonej przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego jakości ochronnej. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i osadzeniu na betonowych stopach są świetnym rozwiązaniem podczas intensywnych prac budowlanych czy wygradzaniu terenów przemysłowych. Takie ogrodzenia tymczasowe można znaleźć w naszym krakowskim oddziale.

Konstrukcję tego modelu stanowi bardzo wytrzymała rama stalowa, a wnętrze wypełnia blacha trapezowa T18, która jest ocynkowana lub malowana proszkowo. Takie ogrodzenia mobilne świetnie ograniczają widoczność osobom z zewnątrz i chronią je przed akustycznymi i fizycznymi skutkami robót. Są proste w montażu i nie wymagają specjalistycznej brygady monterskiej.

Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające

Kraków

Rozwiązaniem sprawdzającym się szczególnie podczas eventów, koncertów i imprez plenerowychbarierki ochronne CITY. Ich wysokość pozwala na odgrodzenie osób od wyłączonego z użytku miejsca z zachowaniem pełnej obserwacji. Często służą do wytyczania granic lub sektorów dla publiczności, odgradzania kibiców od miejsca rozgrywek sportowych czy tymczasowego wyłączania ulic.

Bariery drogowe plastikowe

Bariery plastikowe PVC

Kraków

Inne ogrodzenia mobilne to bariery plastikowe PVC występujące w 4. wariantach: THOR, BOSS, EUROVISION i GATE. Mają mniejszą wagę niż konstrukcje stalowe. Dzięki zastosowaniu różnych wzorów o kontrastującej z otoczeniem kolorystyce, łatwiej jest je dostrzec przez osoby postronne. Nie przewodzą prądu więc mogą być wykorzystywane w pobliżu oddziaływania pola elektromagnetycznego. Ogrodzenia mobilne PVC w Krakowie oferujemy wyłącznie w opcji sprzedaży.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe

Kraków

Unikatowe rozwiązanie pozwala przekształcić schody tymczasowe w kładkę budowlaną. Mogą być również wykorzystane do stworzenia tymczasowej klatki schodowej

Zabezpieczenie krawędzi eps Rzeszów

Zabezpieczenie krawędzi EPS

Kraków

Jest to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo pracowników budowlanych podczas prac przy krawędziach. Szeroka gama dostępnych uchwytów pozwala na dopasowanie systemu zabezpieczenia krawędzi do niemal każdych warunków i każdego etapu prac budowlanych.

W naszej ofercie znajdują się również indywidualne środki ochrony przed upadkiem – system Alsipercha (prod. Alsina) oraz SkyReach (prod. Combisafe).

Schody kontenerowe Rzeszów

SCHODY KONTENEROWE

Kraków

Zapewniają bezpieczny dostęp do kontenerów budowlanych, w których zorganizowane są pomieszczenia biurowe i socjalne, a których piętrowe umiejscowienie wymaga wykorzystania schodów. Dostępne w wielu wariantach – sprawdź całą ofertę.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

PAWEŁ PORĘBSKI

PAWEŁ PORĘBSKI

ul. Nad Serafą 49
30-864 Kraków
godziny otwarcia:
pon-pt: 7.00-17.00

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

NASZE USŁUGI

Podczas realizowania zamówień istnieje możliwość skorzystania przez Klienta z wielu usług, które udoskonalają proces transakcji dotyczących ogrodzeń budowlanych w Krakowie.

Wynajem

Firma TLC Rental oferuje Klientom wynajęcie ogrodzeń tymczasowych w Krakowie i na całym obszarze województwa małopolskiego na dowolnie określony czas.

Sprzedaż

Oferowane przez TLC Rental produkty są sprzedawane wraz z dostawą w Krakowie i na pozostałym terenie całego województwa małopolskiego.

Transport

Podczas realizacji zamówienia oferujemy Państwu transport na terenie całego województwa małopolskiego pod wskazany adres.

Montaż/Demontaż

TLC Rental umożliwia również montaż zakupionych lub wynajętych przez Klienta produktów w określonym miejscu i ich demontaż po zakończeniu obowiązywania umowy najmu.

OBSŁUGIWANY OBSZAR

WOJEWÓDZTWO Małopolskie

Tarnów
Nowy Sącz
Oświęcim
Chrzanów
Olkusz
Nowy Targ
Bochnia
Gorlice
Zakopane
Skawina
Wieliczka
Andrychów
Trzebinia
Wadowice
Kęty
Myślenice

Libiąż
Brzesko
Limanowa
Rabka-Zdrój
Dąbrowa Tarnowska
Miechów
Brzeszcze
Niepołomice
Krynica-Zdrój
Bukowno
Krzeszowice
Sucha Beskidzka
Chełmek
Stary Sącz
Wolbrom
Mszana Dolna

Tuchów
Sułkowice
Dobczyce
Proszowice
Grybów
Maków Podhalański
Szczawnica
Piwniczna-Zdrój i Łomnica Zdrój
Jordanów
Muszyna
Biecz
Kalwaria Zebrzydowska
Słomniki
Żabno
Szczucin

Skała
Zator
Alwernia
Wojnicz
Bobowa
Ryglice
Nowy Wiśnicz
Radłów
Ciężkowice
Świątniki Górne
Czchów
Nowe Brzesko
Zakliczyn
Koszyce

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń