Skip to content

TLC Rental ODDZIAŁ RZESZÓW


OGRODZENIA BUDOWLANE
OGRODZENIA TYMCZASOWE
SCHODY TYMCZASOWE
SYSTEM EPS

ogrodzenia-budowlane-rzeszow-m

TLC Rental ODDZIAŁ RZESZÓW


OGRODZENIA BUDOWLANE
OGRODZENIA TYMCZASOWE
SCHODY TYMCZASOWE
SYSTEM EPS

Oferujemy usługi wynajmu i sprzedaży ogrodzeń tymczasowych w Rzeszowie, a także innych systemów zabezpieczeń niezbędnych podczas prowadzonych prac budowlanych.

Jesteśmy częścią Grupy TLC – szwedzko-polskiego producenta stalowych schodów i platform dla przemysłu i budownictwa, oraz mobilnych systemów zabezpieczeń budowlanych. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwoliło nam wypracować szereg rozwiązań, które doskonale sprawdzają się w trudnych warunkach budowlanych.

Rzeszowski oddział firmy TLC Rental posiada w swoim magazynie kilka wersji ogrodzeń tymczasowych (ażurowych i pełnych), bariery tymczasowe, schody tymczasowe, zabezpieczenia krawędzi EPS czy schody kontenerowe.

Skontaktuj się z nami, a nasi doświadczeni doradcy techniczno-handlowi chętnie pomogą w wyborze odpowiednich produktów.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-na-budowe-tlcrental

Ogrodzenia Budowlane ażurowe

Rzeszów

Ogrodzenia tymczasowe przezierne stanowią jeden z podstawowych elementów zabezpieczenia placu budowy. Sprawdź wszystkie wersje produktu.

Ogrodzenia budowlane Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne

Rzeszów

Ogrodzenia z blachy SMART skutecznie wygrodzą teren oraz ochronią otoczenie przed uciążliwymi dla otoczenia skutkami prac budowlanych. Sprawdź ofertę.

Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające

Rzeszów

Pomogą podczas prac budowlanych czy organizacji wydarzeń kulturowych. Wysoka jakość i wytrzymałość produktu pozwala na skuteczne kontrolowanie tłumu. Zobacz dostępne wersje.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe

Rzeszów

Unikatowe rozwiązanie pozwala przekształcić schody tymczasowe w kładkę budowlaną. Mogą być również wykorzystane do stworzenia tymczasowej klatki schodowej. Dowiedz się więcej.

Zabezpieczenie krawędzi eps Rzeszów

Zabezpieczenie krawędzi EPS

Rzeszów

Jest to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo pracowników budowlanych podczas prac przy krawędziach. Szeroka gama dostępnych uchwytów pozwala na dopasowanie systemu do niemal każdych warunków i każdego etapu prac budowlanych.

Schody kontenerowe Rzeszów

SCHODY KONTENEROWE

Rzeszów

Zapewniają bezpieczny dostęp do kontenerów budowlanych, w których zorganizowane są pomieszczenia biurowe i socjalne, a których piętrowe umiejscowienie wymaga wykorzystania schodów. Dostępne w wielu wariantach – sprawdź całą ofertę.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

PIOTR PLUTA

PIOTR PLUTA

+48 606 333 154
rzeszow@tlcrental.pl
ul. Ciepłownicza 8 A
35-322 Rzeszów
godziny otwarcia:
pon-pt: 7.00-17.00

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

NASZE USŁUGI

Oferujemy szereg usług, które pozwolą bardziej kompleksowo realizować złożone u nas zamówienia na zabezpieczenia budowlane.

Wynajem

Oferujemy wynajem produktów na dowolny okres czasu na terenie województw Lubelskiego i Podkarpackiego – wszystko uzgadniane jest na etapie składania zamówienia.

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż ogrodzeń tymczasowych z dostawą do Rzeszowa, Lublina oraz innych miejscowości województwa lubelskiego i podkarpackiego.

Transport

Wynajęte lub zakupione produkty dostarczamy w dowolne miejsce na terenie dwóch województw.

Montaż/Demontaż

Zarówno przy sprzedaży jak i wynajmie ogrodzeń budowlanych, istnieje możliwość skorzystania z usługi montażu w miejscu wskazanym przez klienta. Demontaż dotyczy jedynie wynajmu.

OBSŁUGIWANY OBSZAR

Podkarpackie

Rzeszów
Przemyśl
Krosno
Sanok
Dębica
Sędziszów Małopolski
Kolbuszowa
Jarosław
Mielec

Stalowa Wola
Jasło
Łańcut
Nisko
Ropczyce
Rymanów
Tarnobrzeg
Ustrzyki Dolne

Lubelskie

Zamość
Chełm
Biała Podlaska
Kraśnik
Hrubieszów
Lubartów
Nałęczów
Puławy
Świdnik

Terespol
Tomaszów Lubelski
Włodawa

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń