Ogrodzenia mobilne CITY zabezpieczały obchody Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP

W miniony weekend, na zlecenie Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, nasi koledzy z załogi TLC Rental wykonali montaż 700 mb barierek CITY na placu Piłsudskiego w Warszawie.

Montaż ogrodzeń związany był z obchodami Dnia Weterana Walk o Niepodległość RP. Uroczystości odbyły się również w ramach Światowego Zjazdu Weteranów Walk o Niepodległość RP, przy udziale niemal 300 kombatantów, którzy przybyli z 14 państw świata. Wśród nich można było spotkać Powstańców Warszawskich, żołnierzy 2 Korpusu generała Andersa, oraz weteranów, którzy po zakończeniu II Wojny Światowej nie mogli wrócić do kraju. Pod Grobem Nieznanego Żołnierza zebrali się również najważniejsi przedstawiciele władz państwowych, przedstawiciele służb mundurowych oraz mieszkańcy stolicy i rekonstruktorzy historyczni.

Podczas uroczystości odczytano Apel Pamięci oraz złożono kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego i Grobem Nieznanego Żołnierza, przeprowadzono zmianę warty honorowej przy Grobie oraz oddano salwę honorową. Głos zabrali m.in. Prezydent RP oraz Minister Obrony Narodowej.

Dzień Weterana Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej obchodzony jest od 1997 roku w rocznicę niemieckiej napaści na Polskę w 1939 roku. W tym dniu Polacy oddają hołd obrońcom Ojczyzny i wspominają tych, którzy poświęcili życie walcząc o niepodległość kraju.

GALERIA:

PRODUKTY FIRMY TLC RENTAL POWIĄZANE Z ARTYKUŁEM:

Ogrodzenia tymczasowe

Zabezpieczenia krawędzi EPS

 

ODDZIAŁ TLC RENTAL POWIĄZANY Z ARTYKUŁEM:

ODDZIAŁ WARSZAWA

ul. Rodzinna 38 A
05-806 Sokołów k/Warszawy
+48 22 720 17 17
warszawa@tlcrental.pl