Ogrodzenia MOBILT zyskały drugie życie

Okres przedświąteczny jest czasem, kiedy wszyscy jesteśmy zabiegani i pochłonięci przygotowaniami, zapominając często, że możemy i powinniśmy w tym okresie pochylić się nad słabszymi, uboższymi czy samotnymi. Pomyśleliśmy, aby w ramach tej społecznej odpowiedzialności, pomóc ludziom, którzy na co dzień zmagają się z brakiem środków na utrzymanie psów i kotów w przepełnionych schroniskach.

W podwarszawskim schronisku „Psu na Budę” brakuje właściwie wszystkiego: koców, karmy, leków. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać kilkanaście worków karmy, kołder, a także zabawek. Dodatkowo nasi koledzy zbudowali pokaźną, ciepłą budę na zimowe dni.

Udało nam się także zagospodarować stare panele MOBILT, które wykorzystano do wygrodzenia wybiegu. Dzięki temu psiaki będą mogły swobodnie wybiegać się na świeżym powietrzu, jednocześnie nie niepokojąc sąsiadów czy dzikich zwierząt.

Cieszymy się, że produkty TLC nawet gdy przestają spełniać nasze standardy, mogą przeżyć swoją drugą młodość pomagając tym, którzy najbardziej potrzebują naszego wsparcia.

Galeria: