Ogrodzenia pełne SMART zabezpieczają rozbudowę mostu Piłsudskiego w Toruniu

Na miejsce prac remontowo-budowlanych prowadzonych przy jednym z kluczowych mostów łączących lewo i prawobrzeżny Toruń dostarczyliśmy szereg ogrodzeń budowlanych pełnych SMART.

Nasze panele świetnie sprawdzają się przy tego typu inwestycjach. Ich mobilność, pozwalająca na sprawne przenoszenie i wysoka stabilność oferują skuteczne wygrodzenie terenu inwestycji. Warto też wspomnieć, że dzięki wielu akcesoriom dodatkowym, panele ogrodzeniowe SMART odnajdą się nie tylko w przestrzeni budowlanej.

Cieszymy się, że nasze produkty zostały wybrane do zabezpieczenia toruńskiej inwestycji. Remont przedwojennego mostu (1934), którego ostatnią renowację przeprowadzono niemal 30 lat temu, wręcz prosił się o gruntowną modernizację. Całość prac zaplanowanych zostało na 20 miesięcy, co oznacza, że inwestycja powinna zostać sfinalizowana końcem 2021 roku.

Modernizacja obejmuje prace antykorozyjne, czyszczenie i naprawa kamiennych przyczółków i filarów, wymianę nawierzchni, a także rozbudowę o ścieżkę rowerową i tarasy widokowe.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z najnowszym akcesorium dla ogrodzeń dostępnym w ofercie TLC Rental – stopie stabilizującej PVC.

GALERIA: