bariery-tymczasowe-eventowe-tlcrental-wynajem-22
Bariery eventowe

Barierki ochronne CITY to mobilne barierki kontroli ruchu, które zostały stworzone z myślą o krótkotrwałym zabezpieczeniu terenu tymczasowo wyłączonego z eksploatacji m.in. podczas prac: remontowych, montażowych, budowlanych, drogowych czy imprez masowych.

Tymczasowe barierki CITY sprawdzają się w czasie dużych eventów jako barierki imprezowe, odgradzając widownie od sceny. Mogą także być używane jako barierki kontroli ruchu w czasie różnego rodzaju imprez masowych, które wymagają wyłączenia części ulic.


Innowacyjne rozwiązania
wprowadzone do konstrukcji barierek zabezpieczających TLC niosą za sobą szereg korzyści.

Sztywność całej konstrukcji. Poręczny poprzeczny uchwyt służący do przenoszenia bariery. Wymienne stopy: oszczędność miejsca w transporcie, bezproblemowa wymiana uszkodzonych nóg, zastosowanie rodzaju stopy w zależności od podłoża.

Stalowe barierki zaporowe są bardzo łatwe w transporcie, montażu i demontażu. Do ich rozłożenia nie potrzebni są pracownicy o specjalnych kwalifikacjach. 

Barierki TLC nie wymagają stosowania dodatkowych stóp obciążających; są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zabezpieczone antykorozyjne.

Barierki ochronne CITY 

Bariera zabezpieczająca przeznaczona do ciężkich warunków eksploatacyjnych. Solidna budowa zapewnia największą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Sztywna konstrukcja. Poprzeczny uchwyt służący do przenoszenia barierki. Wymienne stopy. Przemyślane mocowanie do bezpiecznego montażu w szeregu.
barierki-przenosne-tymczasowe-eventowe-ochronne-city

Barierki ochronne CITY Light

Bariera drogowa przeznaczona do lżejszych warunków eksploatacyjnych. Kompromis między wagą i walorami użytkowymi. Barierka posiada poprzeczny uchwyt służący do łatwiejszego przenoszenia, przemyślane mocowanie do stabilnego montażu w szeregu oraz wymienne stopy.
barierki-przenosne-eventowe-tymczasowe-city2

Barierki ochronne CITY LG

barierki-przenosne-city4

Barierki ochronne CITY SG

barierki-przenosne-eventowe-tymczasowe-ochronne-city3

Barierki ochronne CITY – wymiary

 

WYBRANE REALIZACJE

Bariery ochronne city

Polska, Warszawa

Bariery ochronne city

Polska, linie kolejowe E59

Wynajem Ogrodzeń