Bareierkizabezpieczające-ochronne-eventowe
barierki ochronne city

Barierki ochronne CITY to mobilne barierki kontroli ruchu, które zostały stworzone z myślą o krótkotrwałym zabezpieczeniu różnego rodzaju imprez i potrzebie odgrodzenia terenu. Barierki CITY mogą stanowić również podpory do ogrodzeń budowlanych.

Barierki CITY sprawdzają się w czasie dużych eventów jako barierki imprezowe, odgradzając widownie od sceny. Mogą także być używane jako barierki kontroli ruchu w czasie różnego rodzaju imprez masowych, które wymagają wyłączenia części ulic. Barierka ochronna CITY sprawdza się zawsze tam, gdy jest potrzeba krótkotrwałego wydzielenia terenu w celu wykonania prac budowlanych lub remontowych, choć może być również podporą do ogrodzeń innego typu. Barierki są bardzo łatwe w transporcie, w montażu i demontażu. Do ich rozłożenia nie potrzebni są pracownicy o specjalnych kwalifikacjach. Barierki koncertowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ zostały wykonane z materiału wysokiej jakości, a dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne takich barierek estradowych zapewnia długotrwałe użytkowanie.

Barierki ochronne CITY 

Do ciężkich warunków eksploatacyjnych, solidna budowa zapewnia największą trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję
Barierki ochronne

Barierki ochronne CITY Light

Do lżejszych warunków eksploatacyjnych, dobry kompromis między wagą i walorami użytkowymi
Barierki ochronne city light

Barierki ochronne CITY Mesh

Jest najlżejszą barierką do tymczasowego ogrodzenia terenu przy zachowaniu wymagań dotyczących bezpieczeństwa użytkowania.
Barierki ochronne

Barierki ochronne CITY – wymiary

 

WYBRANE REALIZACJE

Bariery ochronne city

Polska, Warszawa

Wynajem Ogrodzeń