Skip to content
ogrodzenia-przenosne-osb
Ogrodzenia przenośne osb

Ogrodzenia panelowe OSB/MFP – nieprzezierne

Ogrodzenia przenośne OSB to mobilne ogrodzenia nieprzezierne, które powstały z myślą o konieczności ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych, a także zapobiegające odczuwaniu nieprzyjemnych skutków prowadzonych prac remontowych lub budowlanych, na przykład kurzu i brudu.

Podstawowym elementem tymczasowego systemu ogrodzeniowego OSB jest nieprzezierny panel ogrodzeniowy montowany do ocynkowanych i osadzonych w gruncie słupów lub na istniejącej konstrukcji nośnej. Ogrodzenia płytowe to dobre rozwiązanie, gdy ma ono pełnić funkcję ogrodzenia reklamowego, na przykład poprzez wieszanie plakatów promujących inwestycję. Wypełnienie stanowi płyta o wysokich parametrach wytrzymałościowych. To bardzo dobra alternatywa dla ogrodzenia pełnego. Montowanie ogrodzenia płytowego nie wymaga specjalnych kwalifikacji.

WYBRANE REALIZACJE

ogrodzenia pełne OSB

ogrodzenia pełne OSB

ogrodzenia pełne OSB

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

Wynajem Ogrodzeń
Otwórz czat
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.