Ogrodzenia budowlane
ogrodzenia pelne budowlane smart

Ogrodzenia tymczasowe SMART to mobilne ogrodzenia pełne (nieprzezierne) stworzone z myślą o potrzebie ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych, jednocześnie minimalizując uciążliwe dla otoczenia skutki prac budowlanych.

Najważniejsze cechy systemu SMART:

  • System zaprojektowany w celu ogrodzenia placu budowy
  • Zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu budowy
  • Ogranicza widoczność oraz wyznacza obszar prowadzonych plac budowlanych
  • Skutecznie chroni przed hałasem, pyłem, kurzem
  • Odporny na podmuchy wiatru
  • Panele malowane w dowolnym kolorze RAL

Podstawowym elementem systemu SMART jest nieprzezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona blachą trapezową. W standardowej ofercie rama dostępna jest w wersji ocynkowanej, a wypełnienie w wersji ocynkowanej lub malowanej. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych.

Ogrodzenia przenośne SMART

 
Ogrodzenia przenośne z panelami pełnymi SMART są szybkie i łatwe w montażu, ich instalacja nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu. Ze względu na potwierdzoną wysoką wytrzymałość (produkt posiada pozytywną ekspertyzę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w zakresie deklarowanej wytrzymałości) mobilne ogrodzenia tymczasowe SMART są szczególnie polecane do stosowania w trudnych terenach gdzie panele mogą być narażone na uderzenia lub przewrócenie.
Ogrodzenia pełne smart

Ogrodzenia przenośne SMART LIGHT

Wersja bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w systemach SMART, wykorzystująca ramy o lżejszych profilach. Dzięki temu cała konstrukcja jest lżejsza, a montaż i demontaż staje się jeszcze prostszy. Wypełnieniem konstrukcji jest blacha trapezowa T18, zabezpieczona antykorozyjnie w procesie cynkowania lub/i malowania. W zestawie z każdym przęsłem oferujemy: stopę, klamrę, podporę oraz kotwy mocujące. Dopracowana technologia pozwala na łatwe składowanie, transport oraz montaż.

ogrodzenia-pełne-SMART-LIGHT-1_2

Ogrodzenia pełne SMART – wymiary

Podstawowe wersje kolorystyczne / wykończenia

Panel SMART ocynkowany
Panel SMART zielony RAL 6029
Panel SMART niebieski RAL 5010
Panel SMART szary RAL 7035

WYBRANE REALIZACJE

ogrodzenia pełne smart

Polska, Gorlice

ogrodzenia pełne smart

Polska, Gdańsk

ogrodzenia pełne smart

Polska, Warszawa

Wynajem Ogrodzeń