Ogrodzenia budowlane
ogrodzenia pelne budowlane smart

Ogrodzenia tymczasowe SMART to mobilne ogrodzenia pełne (nieprzezierne) stworzone z myślą o potrzebie ograniczenia dostępu osób nieuprawnionych, jednocześnie minimalizując uciążliwe dla otoczenia skutki prac budowlanych.

Najważniejsze cechy systemu SMART:

  • System zaprojektowany w celu ogrodzenia placu budowy
  • Zapewnia bezpieczeństwo osobom znajdującym się w pobliżu budowy
  • Ogranicza widoczność oraz wyznacza obszar prowadzonych plac budowlanych
  • Skutecznie chroni przed hałasem, pyłem, kurzem
  • Odporny na podmuchy wiatru
  • Panele malowane w dowolnym kolorze RAL

Podstawowym elementem systemu SMART jest nieprzezierny panel ogrodzeniowy, zbudowany jako solidna, stalowa rama wypełniona blachą trapezową. W standardowej ofercie rama dostępna jest w wersji ocynkowanej, a wypełnienie w wersji ocynkowanej lub malowanej. System uzupełnia szeroka gama akcesoriów montażowych pozwalających na montaż ogrodzenia w każdych warunkach gruntowych.

Ogrodzenia przenośne SMART

 
Ogrodzenia przenośne z panelami pełnymi SMART są szybkie i łatwe w montażu, ich instalacja nie wymaga wysoko wykwalifikowanego personelu. Ze względu na potwierdzoną wysoką wytrzymałość (produkt posiada pozytywną ekspertyzę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w zakresie deklarowanej wytrzymałości) mobilne ogrodzenia tymczasowe SMART są szczególnie polecane do stosowania w trudnych terenach gdzie panele mogą być narażone na uderzenia lub przewrócenie.
Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL

Ogrodzenia przenośne SMART LIGHT

Wersja bazująca na rozwiązaniach zastosowanych w systemach SMART, wykorzystująca ramy o lżejszych profilach. Dzięki temu cała konstrukcja jest lżejsza, a montaż i demontaż staje się jeszcze prostszy. Wypełnieniem konstrukcji jest blacha trapezowa T18, zabezpieczona antykorozyjnie w procesie cynkowania lub/i malowania. W zestawie z każdym przęsłem oferujemy: stopę, klamrę, podporę oraz kotwy mocujące. Dopracowana technologia pozwala na łatwe składowanie, transport oraz montaż.

Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL

Ogrodzenia pełne SMART – wymiary

Podstawowe wersje kolorystyczne / wykończenia

Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL
Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL
Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL
Ogrodzenia pełne z blachy trapezowej RAL

WYBRANE REALIZACJE

ogrodzenia pełne smart

Polska, Gorlice

ogrodzenia pełne smart

Polska, Gdańsk

ogrodzenia pełne smart

Polska, Warszawa

Wynajem Ogrodzeń