Plebiscyt Top Woman in Real Estate – Dyrektor Zarządzająca TLC Rental znalazła się w gronie finalistek!

Top Woman in Real Estate to plebiscyt kierowany do kobiet związanych zawodowo z branżą nieruchomości w Polsce, które w ubiegłym roku odniosły sukces.

Z radością i nieukrywaną dumą informujemy, że Monika Wajda, Dyrektor Zarządzająca TLC Rental, została nominowana w kategorii Business Development, a następnie dostała się do ścisłego finału, gdzie powalczy o wyróżnienie w swojej kategorii.

Wsparcie zespołu TLC już ma, jednak do zwycięstwa potrzebuje też Państwa głosów. Jeśli uważacie, że Monika zasługuje na tytuł Top Woman 2021 (a my nie mamy co do tego żadnych wątpliwości), wyślij SMS o treści TOP58 na numer +48 799 448 182. (koszt SMS zgodny z taryfą operatora)

Więcej informacji o plebiscycie znajdziecie tutaj.

Głosować można do 23 maja 2021 – dziękujemy za wsparcie!

Kim jest Pani Monika?

Monika Wajda dołączyła do zespołu TLC Rental w 2017 roku obejmując stanowisko Dyrektor Zarządzającej. Pod jej „rządami” spółka stale i dynamicznie się rozwija pozyskując kolejnych klientów i oferując coraz to nowsze rozwiązania w zakresie zabezpieczeń budowlanych, a od zeszłego roku również toalet przenośnych.

Jest osobą o niezwykle wysokich kompetencjach w zarządzaniu biznesem czy zespołem. Zawsze profesjonalna i zawsze uśmiechnięta. Zdecydowana gdy trzeba podjąć trudną decyzję, szanowana i lubiana przez partnerów biznesowych oraz klientów.