Runmageddon – ekstremalne biegi wróciły!

Wraz z luzowaniem obostrzeń związanych z Covid-19, pojawiła się możliwość organizacji ekstremalnych biegów z przeszkodami po niemal roku przerwy.

TLC Rental jest oficjalnym partnerem organizowanych wydarzeń. Na trasę biegu dostarczamy zabezpieczenia budowlane (przede wszystkim barierki ochronne CITY), które pomagają wyznaczyć trasę biegu oraz oddzielają widownię od uczestników, oraz przenośne toalety tymczasowe.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z warszawskiego wydarzenia Runmageddon, w którym wzięli udział nie tylko nasi pracownicy, ale również 7 klientów, którzy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i z którymi bardzo często mamy okazję współpracować – naszym partnerom gratulujemy wytrwałości i dziękujemy za udział w wydarzeniu.

Oczywiście nie mogło również zabraknąć naszej strefy, gdzie uczestnicy Runmageddonu mogli zapoznać się z profilem firmy oraz wziąć udział w przygotowanym przez nas wyzwaniu, którego zwycięzcy (najszybsza kobieta i najszybszy mężczyzna) otrzymują: wejściówkę na dowolne wydarzenie Runmageddon w 2021 roku, koszulkę oraz zestaw gadżetów. Zobowiązaliśmy się również do ogłoszenia wyników Wyzwania TLC Rental na łamach naszej strony oraz mediów społecznościowych, dlatego prosimy o kontakt zwycięzców:

– Pani Wiktoria Grzebalska

– Pan Karol Jurkowski

Gratulujemy!

GALERIA: