Pierwszy Runmageddon 2020 roku pokazał, że Polacy mają i siłę i charakter

Ubiegły weekend był dla nas niezwykle pracowity. Jednak taka praca to nie praca – bawiliśmy się świetnie nie tylko na trasie biegu, gdzie wystartowali nasi przedstawiciele i klienci, ale również w strefie expo, gdzie mogliśmy poznać całą masę pozytywnie zakręconych ludzi.

Ekstremalne biegi organizowane pod szyldem Runmageddon to prawdziwy test nie tylko siły ale i charakteru. Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników – w tym błocie niejeden by poległ. Daliście radę , pokonaliście swoje słabości i udowodniliście światu, że drzemie w Was dusza wojownika.

Część z Was, która wzięła udział w wyzwaniu TLC na naszej strefie expo, pewnie zastanawia się, kto osiągnął najlepszy czas: otóż mistrzem wyzwania TLC pierwszego biegu w 2020 roku został Pan Wojciech Borkowski, osiągając czas 14,61 sekundy. Prosimy o kontakt!

Na trasie oczywiście nie mogło również zabraknąć naszych eventowych barierek ochronnych CITY, które wyznaczały trasę biegu oraz dbały o bezpieczeństwo zawodników.

Zachęcamy również do obserwowania naszego profilu na Facebooku, gdzie już niedługo pojawi się konkurs z nagrodami, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

GALERIA:

Dziękujemy Pani Magdalenie Głowali za udostępnienie zdjęć.