Skip to content
schody-mobilne-m
Schody mobilne, schody tymczasowe

Schody mobilne budowlane

Schody mobilne to lekkie konstrukcje schodów technicznych o budowie modułowej, o lekkiej wadze i łatwej rozbudowie i dużej możliwości przemieszczenia ich w inne miejsce. Mogą nimi być schody tymczasowe na placach budowy, schody rusztowań, schody do wykopów itp. Dzięki modułowej konstrukcji można dostosować ich bieg do potrzeb zleceniodawcy, zaś niska waga powoduje, że do ich montażu nie jest wymagany dźwig.

Jako producent oferujemy projektowanie, transport, montaż i wynajem schodów tymczasowych w całej Polsce.

SCHODY KONTENEROWE

Schody tymczasowe kontenerowe przeznaczone są do stosowania do różnego rodzaju obiektów kontenerowych, wykorzystywanych w charakterze pomieszczeń socjalnych, biur i magazynów.

SCHODY TYMCZASOWE TAS

Na placu budowy istnieje potrzeba pieszej komunikacji pomiędzy różnymi poziomami, na których prowadzone są prace: pod wieloma kondygnacjami budowli, wykopami, skarpami, nasypami, etc. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, grupa TLC opracowała bezpieczne i uniwersalne schody tymczasowe.

KLATKI SCHODOWE TAS

Konstrukcja modułowa klatki schodowej pozwala łączyć poszczególne elementy schodów w celu przygotowania biegów odpowiedniej długości. Niska waga części składowych umożliwia montaż bez wykorzystania dźwigu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

Wynajem Ogrodzeń
Otwórz czat
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.