Schody mobilne, schody tymczasowe

Schody mobilne to lekkie konstrukcje schodów technicznych o budowie modułowej, o lekkiej wadze i łatwej rozbudowie i dużej możliwości przemieszczenia ich w inne miejsce. Mogą nimi być schody tymczasowe na placach budowy, schody rusztowań, schody do wykopów itp. Dzięki modułowej konstrukcji można dostosować ich bieg do potrzeb zleceniodawcy, zaś niska waga powoduje, że do ich montażu nie jest wymagany dźwig.

Jako producent oferujemy projektowanie, transport, montaż i wynajem schodów tymczasowych w całej Polsce.

SCHODY KONTENEROWE

Schody tymczasowe kontenerowe przeznaczone są do stosowania do różnego rodzaju obiektów kontenerowych, wykorzystywanych w charakterze pomieszczeń socjalnych, biur i magazynów.

 

Zobacz

Schody Mobilne
SCHODY TYMCZASOWE TAS

 Na placu budowy istnieje potrzeba pieszej komunikacji pomiędzy różnymi poziomami, na których prowadzone są prace: pod wieloma kondygnacjami budowli, wykopami, skarpami, nasypami, etc. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, grupa TLC opracowała bezpieczne i uniwersalne schody tymczasowe.

Zobacz

schody mobilneKLATKI SCHODOWE TAS

Konstrukcja modułowa klatki schodowej pozwala łączyć poszczególne elementy schodów w celu przygotowania biegów odpowiedniej długości. Niska waga części składowych umożliwia montaż bez wykorzystania dźwigu.

Zobacz

Wynajem Ogrodzeń