Skip to content
system-eps-m
system-eps-zabezpieczenie-krawedzi-eps

Unijne, w tym również nasze polskie przepisy restrykcyjnie traktują normy bezpieczeństwa w budownictwie. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom TLC Rental wprowadził na rynek EPS – nowoczesny system zabezpieczeń na krawędziach budowli, otworów technologicznych, ciągów komunikacyjnych i innych. Firma TLC jako producent posiada certyfikat ZKP wg normy PN-EN 1090-1, a jej produkty spełniają wymagania normy. Produkt posiada ocenę Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego pod kątem zgodności z normą PN-EN 13374. Skrót EPS pochodzi od nazwy Edge Protection System i zawiera w sobie całą gamę rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo na budowach, budynkach, w wykopach itp.

zabezpieczenia-krawdzi-budynkow
ZABEZPIECZENIA KRAWĘDZI EPS

Zabezpieczenia Krawędzi EPS to nowoczesny system zabezpieczeń spełniający krajowe oraz europejskie normy bezpieczeństwa, przeznaczony do zabezpieczenia krawędzi budynków i budowli, krawędzi otworów technologicznych, ciągów komunikacyjnych i innych miejsc, w których zachodzi ryzyko upadku z wysokości.

SKYREACH EDGE PROTECTION SYSTEM

SkyReach Edge Protection System to doskonałe rozwiązanie oferujące zabezpieczenie dla pracowników budowlanych podczas prac przy krawędziach lub podczas układania szalunku. W przypadku potknięcia lub utraty równowagi, załączone urządzenie samohamowne, łączące kotwicę z uprzężą, uchroni pracownika upadkiem. Dzięki niskiej wadze i intuicyjnej obsłudze, urządzenie stanowi niezwykle skuteczny element zapobiegania wypadkom w miejscu pracy.

zabezpieczenia na budowie
ALSIPERCHA – SYSTEM ZAPOBIEGANIA UPADKOM

Alsipercha to produkt renomowanej hiszpańskiej firmy Alsina, który zabezpiecza pracowników budowlanych przed upadkiem z wysokości podczas prac przy krawędziach budynków czy wykopów. Szeroka gama akcesoriów dodatkowych pozwala na wykorzystanie systemu w niemal każdych warunkach i przy każdej okazji gdzie pojawia się ryzyko wystąpienia wypadku.

TLC Rental jest oficjalnym dystrybutorem Alsipercha na rynku polskim.

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

Wynajem Ogrodzeń
Otwórz czat
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.