Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Zabezpieczenia antyupadkowe budowlane SkyRech
system-untyupadkowy-skyreach

Zabezpieczenia antyupadkowe budowlane SkyReach

(system antyupadkowy)

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIE

Kotwica SkyReach to idealne rozwiązanie, które pozwoli uchronić pracowników budowlanych przed upadkiem z wysokości, m.in. podczas prac przy krawędziach czy montażu szalunku. Pracownik zakłada specjalną uprząż, która następnie przy pomocy haka, podczepiana jest do kotwicy.
Największymi zaletami systemu jest niska waga, prostota konstrukcji oraz możliwość swobodnego ruchu użytkownika podczas wykonywania prac na wysokościach. Oferując zasięg w promieniu 8,5 metra, przy zastosowaniu urządzenia samohamownego Falcom 6,2 m, SkyReach pozwala użytkownikowi pracować na powierzchni prawie 230 m2 bez potrzeby odpinania się od kotwicy.

Najważniejsze cechy kotwicy SkyReach:

  • Lekka konstrukcja (25kg) pozwala na obsługę bez użycia dźwigu,
  • Wykończenie antypoślizgową powierzchnią ułatwia przenoszenie elementów,
  • Łatwy montaż nie wymagający wykwalifikowanego personelu,
  • Intuicyjna obsługa – rozkładane ramię blokowane przy pomocy dołączonego bolca zabezpieczającego,
  • SkyReach jest testowane zgodnie z normą EN 795:2012 typ B i posiada certyfikat CE wydany przez DEKRA EXAM GmbH, Dinnendahlstraße 9, 44809 Bochum, Niemcy, numer identyfikacyjny 0158.

Sky EPS Ochrona przed upadkiem z wysokości

WYBRANE REALIZACJE

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TLCRental Sp. z o.o., zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych z przesłaniem zgłoszenia za pomocą formularza. Oświadczam też, że swoje dane osobowe przekazuję dobrowolnie i jestem świadomy swojego prawa dostępu do ich treści oraz ich nadzorowania, łącznie z możliwością wniosku dotyczącego trwałego usunięcia w każdym czasie. Akceptuje postanowienia Polityki Prywatności

Wynajem Ogrodzeń
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.