Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

TLC Rental oddział Szczecin


Szczecin ogrodzenia tymczasowe

Oferta firmy dotyczy usług świadczonych na terenie Szczecina i okolic. W ramach działalności sprzedajemy i wynajmujemy systemy zabezpieczające wykorzystywane w przemyśle, budownictwie oraz w branży rozrywkowej (koncerty, sport). Ofertę kierujemy do inwestorów i organizatorów wydarzeń kulturalnych, którzy z uwagi na normy oraz standardy są zobowiązani do zapewnienia ochrony pracownikom lub uczestnikom. Bogate zaplecze techniczne pozwala nam na dotarcie do naszych klientów z wysokiej jakości systemami zabezpieczającymi.

Dowiedz się więcej na temat naszych usług i zobacz dotychczasowe realizacje. Jeżeli masz pytania skorzystaj z zakładki kontakt. Nasi konsultanci czekają na Ciebie. Dla klientów przygotowujemy spersonalizowaną dokumentację techniczną dopasowaną do potrzeb.

Wynajem, sprzedaż, serwis ogrodzeń – Szczecin

TLC Rental należy do grupy przedsiębiorstw, których działalność oparta jest na dystrybucji, montażu, demontażu, a także serwisie systemów zabezpieczających. Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój technologiczny, powiększanie zasobów ludzkich i floty pojazdów umożliwia nam na dotarcie do szerokiego grona odbiorców w Polsce i wyposażenie w najwyższej klasy ogrodzenia. Stabilność i ugruntowana pozycja na rynku sprawia, że staliśmy się jednym z wiodących firm o tego typu profilu branżowym. Przynależność do szwedzko-polskiej Grupy TLC (producenta stalowych schodów i platform dedykowanych dla przemysłu i budownictwa) umożliwiło nam rozszerzenie działalności o nowe usługi. Dziś bazujemy na sprawdzonych rozwiązaniach opartych na normach krajowych i europejskich. Nasze projekty to innowacyjna myśl technologiczna wyznaczająca nowe kierunki i trendy w branży.

TLC Szczecin – jak do nas trafić?

Szczecin to jeden z dwóch nadmorskich oddziałów naszej firmy. Stolica województwa zachodniopomorskiego stanowi doskonałe miejsce, z którego nasi pracownicy dostarczają wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne i wiele innych. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z drogami krajowymi, autostradą A6 oraz drogami ekspresowymi, docieramy do odbiorców na czas. Spotkaj się z naszym przedstawicielem w siedzibie firmy lub zaproś go do siebie. Dowiedz się więcej na temat współpracy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

Bartosz Szarko

Bartosz Szarko

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Balińskiego Karola 12
70-893 Szczecin / województwo zachodniopomorskie
tel.: +48 666 906 556

Sprawdź z Google Maps jak do nas dojechać. Skorzystaj z aplikacji yanosik.pl i zaplanuj najszybszą trasę. Nie posiadasz auta? Wejdź na jakdojade.pl/szczecin i wybierz optymalną drogę dojazdu środkami publicznymi. Dołącz do nas już dziś.

Ogrodzenia tymczasowe i mobilne systemy EPS w ofercie TLC

Prowadzimy usługi montażowe, demontażowe, a także serwisowe systemów zabezpieczeń budowlanych. Mocno rozwinięty park technologiczny umożliwił nam wyposażenie inwestorów w profesjonalne zaplecze mobilnych systemów ochronnych.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia budowlane ażurowe – Szczecin

Ogrodzenia budowlane ażurowe to jeden z najczęściej wybieranych typów ochrony przez klientów korzystających z usług naszej firmy. Lekka i wytrzymała konstrukcja zapewnia doskonałe zabezpieczenie placów budowy oraz terenów przeznaczonych do organizacji wydarzeń kulturalnych. Posłużą zarówno jako system do wytyczania kierunku poruszania się tłumu, jak i odseparują teren wyłączony z ruchu. Mobilność ogrodzeń budowlanych ażurowych umożliwia swobodny montaż i demontaż oraz transport w dowolne miejsce.

ogrodzenia pelne budowlane smart

Ogrodzenia budowlane pełne – Szczecin

Wysoka jakość ochronna potwierdzona przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego sprawia, że ogrodzenia budowlane pełne sprawdzą się w trudnych warunkach zarówno podczas intensywnych prac budowlanych, jak i podczas separowania terenów przemysłowych. Stalowa, wypełniona blachą trapezową, rama, została wpuszczona w betonowe stopy, które doskonale podtrzymują całą konstrukcję w trakcie mocnych podmuchów wiatru. Dodatkowo system ogranicza widoczność osobom postronnym i chroni przed akustycznymi i fizycznymi skutkami prac, w trakcie których wykorzystywany jest ciężki sprzęt budowlany. Całość jest prosta w montażu przez co nie wymaga specjalistycznej i fachowej wiedzy.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – Szczecin

Ogrodzenia tymczasowe zostały wykonane z trwałych materiałów odpornych na szkodliwe warunki zewnętrzne – wiatr, deszcz, śnieg. Produkt jest łatwy w montażu przez co w szybki sposób można odseparować i zabezpieczyć przestrzeń wyłączoną z użytku. Ogrodzenia tymczasowe świetnie sprawdzają się podczas prac drogowych, remontów, budowy obiektów, czy wydzielania terenów przemysłowych. Chronią mienie przed dostępem osób postronnych.

Ogrodzenia tymczasowe-budowlane

Wynajem ogrodzeń – Szczecin

Poza sprzedażą systemów ochronnych, firma TLC obsługuje swoich klientów wynajmując potrzebne ogrodzenia. Usługi świadczymy na terenie Szczecina oraz okolic. Wynajem ogrodzeń dedykujemy inwestorom budowlanym, organizatorom wydarzeń masowych, a także firmom przemysłowym. Lekkie konstrukcje zabezpieczają wydzielony teren oraz chronią sprzęt i materiały przed ewentualną kradzieżą.

Barierki ochronne eventowe

Barierki ochronne (zabezpieczające) – Szczecin

Barierki ochronne (zabezpieczające) to rozwiązanie dedykowane organizatorom wydarzeń kulturalnych. Wysokość barierek pozwala odseparować przestrzeń wyłączoną z ruchu i zachować pełną obserwację terenu. Doskonale sprawdzą się do wytyczania korytarzy, granic i sektorów dla publiki oraz kibiców. Odseparujesz nimi ulicę i chodniki tam, gdzie potrzeba zachowania bezpieczeństwa jest szczególnie ważna dla życia i zdrowia. Barierki zabezpieczające wykonane zostały z trwałych i odpornych na warunki atmosferyczne i termiczne materiałów. System jest prosty i szybki w montażu. Nie zajmuje dużo przestrzeni transportowej.

Bariery drogowe plastikowe

Barierki plastikowe PVC – Szczecin

Barierki plastikowe PVC należą do lekkich i trwałych systemów odgradzających i wyznaczających teren. Mobilne ogrodzenia dostępne są w 4. Wariantach: THOR, BOSS, EUROVISION oraz GATE. Są zdecydowanie lżejsze od konstrukcji stalowych, lecz wykazują podobną wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe i termiczne. Doskonale sprawdzą się w miejscach gdzie należy wyodrębnić obszar generujący pole elektromagnetyczne – tworzywo PVC nie przewodzi prądu przez co jest w pełni bezpieczne dla osób przebywających w otoczeniu barierki. Barierki plastikowe PVC są dostępne wyłącznie w opcji sprzedażowej.

barierki ochronne city

Barierki ochronne – Szczecin

Jednym z wielu systemów zabezpieczających są barierki ochronne. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi można je sprawnie przetransportować. Z ich pomocą odseparujesz teren z użytku. Sprawdzą się nie tylko w branżach przemysłowych i budowlanych, ale także w czasie wydarzeń o podwyższonym poziomie bezpieczeństwa jak koncerty, eventy, rozgrywki sportowe. Tworzywo z jakich wykonano produkt, jest odporne na zmienne warunki atmosferyczne i termiczne. Barierki ochronne nie ulegają nadmiernym uszkodzeniom mechanicznym.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe – Szczecin

Specjalna wielofunkcyjna konstrukcja pozwala przekształcić schody tymczasowe w kładkę budowlaną lub wykorzystać je przy konstruowaniu tymczasowej klatki schodowej. Produkt został wykonany z materiałów odpornych na destrukcyjne warunki atmosferyczne i termiczne. Schody tymczasowe charakteryzują się łatwym montażem. System jest mobilny, dzięki czemu można go łatwo przetransportować z miejsca na miejsce.

eps-baner

Zabezpieczenie krawędzi EPS – Szczecin

Najlepszym z możliwych rozwiązań chroniących pracowników budowlanych przed upadkiem z dużych wysokości jest zabezpieczenie krawędzi EPS. Z uwagi na ważną rolę systemu w trakcie prac na wysokościach, Edge Protection System spełnia wszelkie normy krajowe i europejskie. Jest odporny na zmienne warunki pogodowe oraz termiczne. W bogatej ofercie posiadamy również indywidualne środki ochrony przed upadkiem – system Alsipercha (prod. Alsina) oraz SkyReach (prod. Combisafe).

Schody kontenerowe Rzeszów

Schody kontenerowe – Szczecin

Schody kontenerowe umożliwiają dostęp pracowników budowlanych do pomieszczeń biurowych i socjalnych umieszczonych na różnych kondygnacjach. System odporny jest na czynniki zewnętrzne – mróz, wiatr, śnieg itp. Fakturowana powierzchnia stopni zapewnia dobrą przyczepność podeszwy butów do podłoża, co chroni użytkowników przed niekontrolowanym poślizgiem. Schody kontenerowe można instalować w różnych konfiguracjach.

toaleta przenośna na budowę

Toalety przenośne – Szczecin

W ofercie TLC znajdziesz toalety przenośne, które sprawdzą się jako wyposażenie sanitarne na terenach budowy oraz podczas imprez kulturalno-sportowych. Stanowią doskonałe wyposażenie wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wykorzystania sieci kanalizacyjnej. Toalety przenośne spełniają wszelkie normy higieniczne. Wolno stojące ubikacje wykonano z trwałych i bezpiecznych materiałów.

Podest rozładunkowy lub wysuwnica budowlana

Podesty rozładunkowe – Szczecin

Podesty rozładunkowe doskonale spełniają swoją funkcję przy transportowaniu wielkogabarytowych i ciężkich materiałów budowlanych. System sprawdzi się zarówno w różnego rodzaju sektorach przemysłu, jak i w branży budowlanej. Podesty rozładunkowe umożliwiają przeniesienie obiektów na wyższe lub niższe kondygnacje. Fakturowane podłoże zapewnia bezpieczne użytkowanie – chroni przed poślizgiem. System dodatkowych upięć i uchwytów umożliwia zabezpieczenie przed upadkiem z dużej wysokości.

Serwis, sprzedaż i wynajem ogrodzeń przeznaczonych dla branż budowlanych i przemysłu – Szczecin

Wieloletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój technologiczny pozwoliły na uplasowanie się firmy TLC wśród wiodących przedsiębiorstw wyposażających klientów z sektorów przemysłowych i budownictwa. Już 9 oddziałów naszej firmy – w tym także placówka w Szczecinie – udostępnia systemy podnoszące poziom ochrony pracowników i osób znajdujących się w bezpośrednim kontakcie z terenami, na których odbywają się prace wykończeniowe, remonty, prace naprawcze, a także eventy, wydarzenia sportowe, czy kulturalne. Ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne, a także wiele innych, zapewniają wydzielenie terenu wszędzie tam, gdzie potrzeba bezpieczeństwa jest szczególnie ważna.

Dołącz do naszych partnerów. Chcesz się skonsultować z naszym przedstawicielem? Skorzystaj z zakładki kontakt. Wejdź na nasz profil FB i bądź na bieżąco z ofertą TLC.

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Ogrodzenia wynajem

ZAUFALI NAM

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
Jesteśmy dostępni od 8:00 do 16:00.