TLC oficjalnym partnerem Runmageddon

Grupa TLC nie stoi w miejscu. Nie tylko nieustannie udoskonalmy nasze produkty stosując coraz to nowe rozwiązania jak np. w przypadku ogrodzeń ażurowych Mobilt RC CB, czy nowej wersji barierek tymczasowych City, ale również podnosimy wysoko poprzeczkę, zatrudniając wykwalifikowanych specjalistów i inżynierów oraz dbając o pozytywny wizerunek marki.

Niezmiernie miło jest nam ogłosić, że zostaliśmy oficjalnym partnerem cyklu Runmageddon. Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tym ciekawym przedsięwzięciu – Runmageddon to najpopularniejszy w Polsce cykl ekstremalnych biegów z przeszkodami. Na jego trasie liczy się przede wszystkim siła i charakter uczestników, ale także wzajemna pomoc. Runmageddon wymaga sporej samodyscypliny, wytrwałości i umiejętności współpracy.

Koncepcja tego ekstremalnego biegu pokrywa się z polityką Grupy TLC – stawiamy na ambitnych i silnych charakterem pracowników, co w efekcie owocuje zgranym teamem i przekłada się na sukces całej firmy.

Na czym dokładnie będzie polegać współpraca – Nasze produkty nie tylko posłużą jako wygrodzenie terenu wydarzenia, ale także zostaną wykorzystane jako przeszkoda na trasie! Dodatkowo z pewnością podczas biegu będzie można spotkać przedstawicieli spółki TLC Rental. Zachęcamy do śledzenia Facebooka Grupy TLC oraz Runmageddonu, aby nie przegapić  żadnego wydarzenia.

Nie możemy się doczekać pierwszego w tym roku eventu – Zimowego Runmageddonu w Warszawie, już 29.02.2020. Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia na trasie!