TLC Rental na Angel River- Wrocław

TLC Rental za pośrednictwem Firmy KARMAR udostępnia swoje systemy zabezpieczeń EPS przy budowie kompleksu Angel River we Wrocławiu. Systemy  zabezpieczają prace na dużych wysokościach przy budowanych dwóch apartamentowcach, jak również grodzą teren przy głębokich wykopach przygotowujących teren pod parking podziemny.

Zdjęcia z terenu przeprowadzanej inwestycji Angel River, fot. Maciej Polak

Na szczytowych partiach budowy zastosowano panele ze zgrzewanych prętów stalowych, zaś w niższych bariery z desek. Takie rozwiązania są typowe przy zastosowaniu systemów zabezpieczania krawędzi  EPS ze względu na ich funkcjonalność.

Zbudowane zostaną dwa budynki o powierzchni całkowitej 38 890 m2. W budynkach znajdzie się 341 apartamentów o powierzchni od 24m2 do 118m2 oraz aż 263 m2 usług. W ramach projektu powstanie 18 kondygnacji nadziemnych oraz aż 3 kondygnacje podziemne. Dzięki bliskości zieleni i terenów rekreacyjnych oraz wrocławskiego rynku, Angel River jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie walory życia w metropolii.(źródło)

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółowymi informacjami na temat systemu zabezpieczeń krawędzi EPS zapraszamy na naszą stronę internetową, oraz do zapoznania się z kartą produktu.