TLC Rental i Businesswoman & Life – wspólnie dla Kliniki Budzik

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z wywiadem udzielonym w szczytnym celu przez Panią Monikę Głogowską, Dyrektor Zarządzającą w firmie TLC Rental.

Rozmowa przedstawiona została na łamach magazynu „Businesswoman & life”, który już od dziś zakupić można w większości saloników prasowych. Dostępny jest on również na platformach AppStore oraz Google Play.

Magazyn „Businesswoman & life” jest przewodnikiem kobiet w świecie biznesu. To społeczność kobiet przedsiębiorczych, które nawzajem się inspirują, motywują, pomagają w rozwiązywaniu problemów. Czytelniczki magazynu Businesswoman & Life to kobiety biznesu, właścicielki firm, kobiety zasiadające na wysokich stanowiskach w korporacjach.

Cała kwota wpłacona na rzecz wywiadu, przekazana została fundacji „Akogo?”, której założycielką, fundatorką oraz prezesem jest Pani Ewa Błaszczyk. Fundacja ma na celu pomoc dzieciom po najcięższych urazach mózgu i właśnie dla nich wybudowała pierwszą w Polsce klinikę “Budzik” przy Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania!

 

GALERIA