TLC Rental wspiera pomorskie inwestycje!

Gdański oddział TLC Rental jak zwykle ma pełne ręce roboty! Przedstawiamy Państwu 3 inwestycje, na których można znaleźć oferowane przez nas produkty, m.in. klatki schodowe TAS , ogrodzenia pełne SMART, ogrodzenia ażurowe MOBILT.

Pierwszą z nich jest budowa dwóch biurowców na tyłach gmachu Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku.

Na powierzchni niemal 1 hektara, pomiędzy północną ścianą budynku ECS, a ulicami Nowomiejską, Popiełuszki i Drogą do Wolności, w przeciągu dwóch lat pojawią się dwa nowoczesne biurowce o wysokości 30 metrów. Pod budynkami znajdzie się wspólny parking, który łącznie z miejscami parkingowymi na powierzchni, będzie w stanie pomieścić 320 miejsc. Budowa zakończy się w trzecim kwartale 2019 roku, jak deklaruje specjalista ds. PR-u w Echo Investment.

Kolejną inwestycją jest gdyńska Marina, gdzie dostarczyliśmy 4 klatki schodowe TAS. Inwestycja zakłada rozbiórkę starej mariny powstałej w latach 60-tych, i budowę nowoczesnej zatoki jachtowej, która ma być gospodarzem młodzieżowych mistrzostw świata w żeglarstwie w 2019 roku. Wzdłuż ulicy Jana Pawła II powstanie kompleks 3-piętrowych budynków o łącznej powierzchni użytkowej 32 tysięcy m2.

Następnym pomorskim projektem, do którego zostaliśmy zaproszeni, jest zabezpieczenie budowy nowej galerii handlowej w Wejherowie – Galerii Srebrnej. Nazwa galerii odwołuje się do nazwy płynącego nieopodal potoku, a sam projekt świetnie wkomponowuje się w zabytkowe otoczenie Wejherowa i Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Galeria Srebrna będzie dysponować 16.500 m2 powierzchni handlowej oraz miejscem parkingowym dla 300 pojazdów. Otwarcie galerii planowane jest na drugą połowę 2019 roku.

Galeria: