Tour de Koszalin. Barierki ochronne CITY wykorzystane podczas pierwszej odsłony wyścigu kolarskiego

Tour de Koszalin – pod taką nazwą został zorganizowany wyścig kolarski objęty patronatem burmistrza miasta, a zorganizowany z inicjatywy byłego zawodowego kolarza – Jarosława Marycza – oraz osób związanych z organizacjami kolarskimi.

Nad bezpieczeństwem podczas wyścigu, oprócz służb mundurowych, czuwały nasze niezawodne barierki ochronne CITY, które świetnie sprawdzają się podczas różnych imprez masowych czy sportowych. Linia starty / mety to newralgiczny punkt, w którym bardzo ważne jest, aby zabezpieczyć jezdnię przed wtargnięciem kibiców – często właśnie tam mają miejsce najostrzejsze i najbardziej agresywne momenty. Wielokrotnie mieliśmy już okazję zabezpieczać tego typu wydarzenia w różnych zakątkach kraju (zobacz wpisy o 4F Półmaraton Praski oraz Runmageddon) .

Organizatorzy mają nadzieję, że impreza na stałe wpisze się w kalendarz koszalińskich wydarzeń, a my cieszymy się na nową, nawiązaną współpracę – do zobaczenia za rok!

Korzystając z okazji przypominamy, że na terenie Warszawy i najbliższych okolic oferujemy również wynajem toalet przenośnych, które stanowią niezbędne wyposażenie podczas imprez plenerowych, wydarzeń sportowych czy koncertów open-air.

GALERIA:

Dziękujemy MK Foto – fotografia sportowa za udostępnienie zdjęć oraz zgodę na ich wykorzystanie.