Tydzień bezpieczeństwa z zabezpieczeniami budowlanymi TLC Rental

Tydzień bezpieczeństwa to największa w Polsce inicjatywa na rzecz kreowania świadomości branży budowlanej, związanej z zapewnieniem norm i ogólnie pojętych zasad BHP.

Tego typu wydarzenie, organizowane jest każdego roku przez Porozumienie dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Jako producent i dystrybutor mobilnych systemów zabezpieczeń, cyklicznie i aktywnie włączamy się w tę inicjatywę, edukując pracowników, jednocześnie prezentując szeroką gamę naszego asortymentu.

Tak było i w tym roku – nasi doradcy techniczno-handlowi ruszyli w teren z misją uświadamiania pracowników budowlanych w temacie dostępnych systemów oraz zakresu ich wykorzystywania.

W tegorocznej edycji, która miała miejsce w dniach 5-9 października 2020, szczególnym zainteresowaniem cieszył się system zabezpieczenia krawędzi EPS. Nic dziwnego, ponieważ w naszej ofercie znajdują się rozwiązania, umożliwiające zastosowanie praktycznie we wszystkich okolicznościach występujących na terenie danych inwestycji.

Nowością są stopy stabilizujące PVC, których otwory mogą być wykorzystane do umieszczenia słupków systemu EPS (dowiedz się więcej o stopach PVC).

Oprócz systemów związanych z bezpośrednimi środkami ochrony zbiorowej, takimi jak EPS, nasi handlowcy przeprowadzili również szkolenia oraz prezentacje, dotyczące szerokiej gamy ogrodzeń tymczasowych, a także schodów tymczasowych TAS.

Podczas spotkania omówione zostały najczęstsze nieprawidłowości, popełniane podczas montażu oraz użytkowania naszych systemów, oraz zbierane były uwagi i sugestie, mogące zoptymalizować pewne aspekty, związane z funkcjonalnością oraz ergonomią naszych produktów.

Spotkania tego typu, z reguły obfitują w wiele ciekawych wniosków, a nauka płynąca z rozmów nt. bezpieczeństwa czy wymiany doświadczeń, z pewnością podnosi naszą wiedzę na temat, potencjalnych zagrożeń i sposobów aby ich uniknąć.

Zapraszamy do obejrzenia galerii dokumentujących część spotkań, które w obecnych, trudnych dla nas wszystkich czasach, musiały odbywać się z zachowaniem wszelkich norm sanitarno-epidemiologicznych.

Budowa drogi ekspresowej S19

Dębica

Nałęczów

Rzeszów

Szczecin i Wrocław