Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors
nasz-oferta-m
oferta-tlc-rental-baner

Usługi:

MONTAŻ
DEMONTAŻ
TRANSPORT
SERWIS

Montaż ogrodzeń tymczasowych i pozostałe usługi 

Działalność TLC Rental nie ogranicza się jedynie do wynajmu i sprzedaży ogrodzeń tymczasowych, przenośnych toalet czy mobilnych schodów. Oferujemy również usługi, w tym montaż ogrodzeń tymczasowych i demontaż, a także serwis WC oraz transport.

Wszystkie nasze usługi kierujemy zarówno do klientów komercyjnych, jak i indywidualnych. Prace wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników z użyciem najwyższej jakości sprzętu.

Serwis toalet przenośnych, transport ogrodzeń tymczasowych – na jakie usługi możesz liczyć w TLC Rental?

Każdemu, kto korzysta z naszych produktów, oferujemy dodatkowe usługi, spośród których można zamówić:

  • montaż ogrodzeń tymczasowych / demontaż ogrodzeń tymczasowych – zamawiając w TLC Rental zabezpieczenia placu budowy, każdy klient może wybrać dodatkowo płatną usługę montażu lub demontażu. Aby poznać jej cenę, należy skontaktować się z doradcą technicznym. Cena montażu nie uwzględnia przygotowania terenu;

  • montaż schodów tymczasowych / demontaż schodów tymczasowych – wykonujemy usługę montażu schodów zgodnie z wytycznymi klienta, a po zakończeniu inwestycji można zamówić u nas również usługę demontażu;

  • serwis toalet przenośnych – częstotliwość tej usługi ustalana jest na podstawie ilości osób, korzystających z toalety i oczekiwań klienta. Serwis obejmuje takie czynności jak opróżnienie zbiornika z fekaliów i jego umycie, neutralizację nieprzyjemnych zapachów, mycie toalety na zewnątrz i wewnątrz, uzupełnienie środków sanitarnych i zbiorników na wodę. Pierwszy serwis naszych toalet, czyli przygotowanie ich do eksploatacji jest bezpłatny. Na prośbę klienta nasz doradca techniczny pomoże ustalić częstotliwość, z jaką powinna być wykonywana ta usługa; 

  • transport ogrodzeń i schodów tymczasowych, podestów rozładunkowych, toalet przenośnych, zabezpieczeń krawędzi  – usługa ta obejmuje załadunek, dowóz na wskazane przez klienta miejsce oraz rozładunek i w przypadku niektórych produktów, jak na przykład barierki – ich montaż.

Nasze usługi to gwarancja terminowości. 

MONTAŻ OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH I SCHODÓW TYMCZASOWYCH – JAK ZAMÓWIĆ?

W celu zamówienia usługi montażu:

  • wejdź na stronę: https://www.tlcrental.pl/kontakt/,

  • wybierz interesujący Cię region,

  • skontaktuj się z przypisanym do niego doradcą,

  • czekaj na szczegółową wycenę usługi przygotowaną przez naszego przedstawiciela.

Alternatywą jest uzupełnienie formularza kontaktowego.

MONTAŻ OGRODZEŃ TYMCZASOWYCH – DLACZEGO WARTO ZLECIĆ TO TLC RENTAL?

 

Montaż czy demontaż ogrodzeń tymczasowych nie stanowi żadnego wyzwania dla wykwalifikowanych pracowników, a właśnie takich zatrudniamy w TLC Rental. Usługi transportowe, serwisowe i montażowe przeprowadzamy szybko, sprawnie, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów i na terenie całego kraju. 

Nasze oddziały znajdziesz w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, Szczecinie, Rzeszowie, Katowicach. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Chętnie na nie odpowiemy i pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Toalety przenośne na wynajem

Mobilne kabiny, o wysokim standardzie użytkowym. Każda toaleta przenośna wyposażona została w umywalkę oraz dozownik na mydło. Stanowią niezbędny element wydarzeń, eventów plenerowych oraz placów budowy.

podesty-rozladunkowe

Wysuwnica budowlana, zapewniająca bezpieczny transport i rozładunek materiałów budowlanych pomiędzy kondygnacjami nowo powstających budynków.

schody-tymczasowe-na-budowe

Schody budowlane modułowe, gwarantujące bezpieczną komunikację pomiędzy poziomami na placu budowy (wykopy, skarpy itp.)

klatki-schodowe-tas

Tymczasowa klatka budowlana o lekkiej budowie, która pozwala na łączenie schodów modułowych w różne wysokości i pozwala na zastosowanie dowolnych kierunków zejścia z nich.

schody-spiralne-sst

Schody wykorzystywane na placu budowy jako dostęp do różnych kondygnacji. Spiralna konstrukcja łączona modułowo.

zabezpieczenia-krawedzi-eps

Nowoczesny system zabezpieczeń budowlanych chroniący przed upadkiem z wysokości.

skyreach

System ochrony indywidualnej pracownika budowlanego, składający się z uprzęży, haka oraz kotwicy. Lekka konstrukcja połączona z intuicyjną obsługą.

alsipercha

System autoasekuracyjny, chroniący przed upadkiem z wysokości podczas prac budowlanych (np. prac zbrojarskich). Łatwa obsługa i montaż.

schody-kontenerowe-do-kontenerow

Lekkie konstrukcje modułowe, zapewniające dostęp do kontenerów budowlanych, biurowych, socjalnych, magazynowych oraz morskich.

ogrodzenia-tymczasowe-osb

Ogrodzenia płytowe nieprzezierne. Zapewniają odgrodzenie placu i tym samym minimalizują rozprzestrzenianie się kurzu i brudu powstałego w wyniku prac budowlanych.

bariery-plastikowe

Barierki tymczasowe HDPE (PVC) stanowią alternatywę dla ogrodzeń stalowych. Produkt podlegający w 100 % recyklingowi.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę