W ubiegłą niedzielę odbył się Wielki Finał akcji charytatywnej dla Julii!

28 października 2018 roku w Radzyminie odbyła się charytatywna impreza motoryzacyjna, której celem była zbiórka funduszy na rzecz Julii, oraz poszerzenie bazy dawców szpiku kostnego dzięki fundacji DKMS.

Dwu i pół letnia Julia od urodzenia walczy z poważną i bardzo rzadką chorobą genetyczną – do końca życia będzie musiała przyjmować immunoglobiny. Co więcej, lekarze podejrzewają rozwój chłoniaka, co pogarsza rokowania dziewczynki, a jedynym ratunkiem jest przeszczep szpiku.

Podczas wydarzenia, poza możliwością zapisania się na listę dawców szpiku (podczas akcji zarejestrowało się aż 261 osób!), można było podziwiać pokazy diftingu w wykonaniu kierowców z BMW Fanatical Team oraz wziąć udział w loterii, w której nagrodami była możliwość przejazdu driftowozem po przygotowanym torze.

Jako Grupa TLC zawsze staramy się wspierać takie inicjatywy. Gdy organizatorzy wydarzenia skontaktowali się z nami pytając o możliwość zabezpieczenia toru naszymi barierkami, od razu się zgodziliśmy. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i trzymamy kciuki za małą Julkę oraz życzymy dużo zdrowia i sił do walki z chorobą.

Galeria:

Bardzo dziękujemy Warszawskiej Grupie Fotograficznej Luka&Maro oraz BMW Fanatical Team za udostępnienie zdjęć z wydarzenia.