Włączyliśmy się w projekt charytatywny “Dom z Serca” organizowany przez firmę Budimex!

„Dom z Serca” to niezwykle trafna nazwa projektu zapoczątkowanego przez firmę Budimex, ale zacznijmy od początku.

Pani Magda mieszka w Wierzbicy pod Radomskiem wraz z  piętnaściorgiem dzieci. Ze względu na ciężką sytuację materialno-społeczną oraz mieszkaniową, pani Magdzie grozi utrata dzieci i umieszczenie ich w placówce opiekuńczej – jedynym sposobem, aby tego uniknąć było szybkie znalezienie nowego lokum dla 16-osobowej rodziny. Prezes firmy Budimex natknął się na reportaż o rodzinie i postanowił sfinansować budowę odpowiedniego domu dla Pani Magdy i jej dzieci.

Właśnie tak powstał projekt pod nazwą „Dom z Serca”. Jest to inicjatywa skupiająca wokół siebie firmy chętne do wsparcia projektu – od branży budowlanej po sklepy meblarskie czy RTV / AGD.

Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tym projekcie, bez wahania podjęliśmy decyzję o włączeniu się w akcję. Na miejsce dostarczyliśmy ogrodzenia pełne SMART, które zabezpieczyły i wygrodziły teren prowadzonych prac, a ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia postanowiliśmy zrobić coś jeszcze – przygotować prezenty, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzach dzieciaków.

A niedługo dostawa na miejsce!

GALERIA: