Wolontariat pracowniczy – TLC Rental dla PMI Kids Camp

Pracownicy TLC Rental każdego dnia w swoją pracę wkładają niezwykłe zaangażowanie i wykonują ją z wielką pasją. TLC Rental to również wzajemny szacunek, przyjaźnie oraz sporo spędzonego razem czasu. Wzajemnie się poznajemy, doceniamy, lubimy i wspieramy. Praca to nasz drugi dom.

W imieniu Pani Moniki Głogowskiej- Dyrektor Zarządzającej spółką TLC Rental chcemy podziękować jej zespołowi za niezwykłą akcję jaką pracownicy przygotowali z własnej, wspólnej inicjatywy.

Pani Monika działa na rzecz fundacji od początku 2017 roku. Zbiórka pieniędzy podjęta przez pracowników była odpowiedzią na organizowaną  przez Oddział Warszawskiego Stowarzyszenia PMI zbiórkę na rzecz projektu Project Management Kids Camp (PMKC). Zakłada on spełnianie marzeń dzieci z domów dziecka i ubogich rodzin poprzez organizację dla nich wakacji.  Podczas obozów dzieci nie tylko uczą się jak zarządzać projektami, ale również rozwijają swoje cechy osobiste i intelektualne.

Kochani, bardzo dziękujemy za zebraną sumę pieniędzy i szlachetne serca! Nie pierwszy raz udowodniliście, iż można zawsze na Was liczyć.