Wyjątkowa – III edycja turnieju piłkarskiego TLC Rental za nami!

11 czerwca na terenie klubu piłkarskiego GKS Świt w Warszawie, odbył się III turniej piłkarski TLC Rental. Tegoroczna edycja była wyjątkowa, ponieważ została połączona z  piknikiem rodzinnym.

Nasi pracownicy codziennie dają z siebie 100 % aby firma rozwijała się i rosła w siłę.  Dlatego postanowiliśmy zorganizować imprezę dla nich i ich najbliższych. Wydarzenie pozwoliło wszystkim oderwać się nieco od rzeczywistości, porozmawiać o tym co u nas słychać – tak po prostu.

Każde pokolenie znalazło coś dla siebie. Na najbardziej wymagającą (a zarazem najmłodszą 🙂 ) grupę uczestników, czekały atrakcje w postaci dmuchanego placu zabaw, ogromnych baniek mydlanych i smacznych grillowanych kiełbasek!

Głównym punktem eventu był turniej piłkarski. Zarząd Spółki oraz ekipa TLC Rental wraz z rodzinami,  rozegrali pełen emocji mecz – zwycięzcą gratulujemy!

Dodatkowo chętni mogli zagrać w piłkę siatkową lub badmintona, a na najlepszych czekały dyplomy oraz medale.

Dzień upłynął pod hasłem integracji i wspólnej zabawy. Inicjatywa pikniku rodzinnego to niepowtarzalna okazja, żeby poznać się w innej, niecodziennej odsłonie.

 

Dziękujemy każdemu kto był tam z nami za pozytywną energię!

 

GALERIA: