Zabezpieczenia krawędzi EPS wykorzystane podczas budowy “Mojego Miejsca” w Warszawie

Moje Miejsce, bo tak nazywa się projekt realizowany w Warszawie, to potężny i wielofunkcyjny zespół budynków, który obejmuje zarówno część mieszkalną jak i biurową oraz usługową. Na terenie budowy wykorzystywane są nasze zabezpieczenia krawędzi EPS, które gwarantują bezpieczeństwo pracownikom podczas robót na wysokościach.

Prace budowlane rozpoczęto w pierwszym kwartale 2018 roku, a zakończenie inwestycji planowane jest latem 2020. Jeden z dwóch biurowców został już ukończony, a pierwsze biura oraz lokale usługowe rozpoczęły swoją działalność. Obecnie prowadzone są prace nad drugim biurowcem oraz częścią mieszkaniową, która oferuje 244 lokale.

Jak w większości inwestycji prowadzonych przez Echo Investment, mieszkańcy zostaną zaopatrzeni w inteligentny system „Echo Smart”, który pozwoli im zarządzać swoim mieszkaniem w sposób zdalny i nowoczesny (obsługa rolet, nasłonecznienia, temperatury w mieszaniu etc.).

Zagospodarowywana jest również przestrzeń Mojego Miejsca, gdzie oprócz terenów zielonych pojawi się nowoczesny punkt odbioru przesyłek.

GALERIA:

Dziękujemy firmie Echo Investment za udostępnienie zdjęć.