Slider

O Firmie – Grupa TLC

TLC Rental – wynajem, dystrybucja systemów zabezpieczeń krawędzi EPS, ogrodzeń tymczasowych oraz schodów mobilnych.

  • Skandynawska tradycja i doświadczenie
  • Kompleksowa obsługa: Wynajem – Sprzedaż – Serwis
  • Wprowadzamy nowoczesne technologie i standardy do zastosowania w branży budowlanej w zakresie bezpieczeństwa
  • 9 Oddziałów w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń

Oferujemy sprzedaż oraz wynajem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych w dwóch podstawowych wariantach: pełne typu SMART (przęsła wypełnione blachą trapezową) oraz AŻUROWE (siatka na stelażu metalowym).

Naszą nowością są systemy zabezpieczeń krawędzi, otworów technologicznych i ciągów komunikacyjnych EPS wraz z tymczasowymi schodami do wykopów i schodami do kontenerów.

TLC Rental obsługuje ponad 1500 inwestycji budowlanych. Posiadamy ponad 250 000 mb ogrodzeń tymczasowych i systemów zabezpieczeń EPS oraz 1200 szt. schodów i podestów w wynajmie.

Niezależnie od wielkości projektu budowlanego zapewniamy kompleksową obsługę Klienta zarówno w ofercie wynajmu jak i sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wyspecjalizowanie się w wybranej grupie produktów sektora obsługi inwestycji budowlanych i przemysłowych, oraz uzyskanie dominującej pozycji na rynku. Pozwala to na profesjonalne świadczenie usług związanych z każdym etapem realizacji zlecenia począwszy od doradztwa poprzez transport, montaż i demontaż, aż po serwis.

Inter TLC AB Szwecja – dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe na terenie całej Skandynawii.

TLC Sp. z o.o. Polska –  zakład produkcyjny konstrukcji stalowych, biura projektowe, usługi montażu na terenie UE.

Inter TLC Ltd. Wielka Brytania – dystrybucja produktów pozostałych spółek na terenie Wielkiej Brytanii, Irlandii.

Nordweld Tank Building System – wynajem innowacyjnego systemu do budowy zbiorników wielkogabarytowych

TLC Rental ogrodzenia wynajem

Misja

Wierzymy, że lepsza przyszłość zaczyna się od wizji, a nowatorskie projekty to wspólna troska o człowieka i środowisko. TLC łączy talent z pasją tworzenia. Projektujemy, produkujemy oraz wykonujemy montaż produktów z grupy lekkich konstrukcji stalowych.

Innowacja

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Spajamy najwyższą jakość z nowoczesnym wzornictwem. Nasze projekty wytyczają nowe trendy. Nieprzerwanie dbamy o zachowanie najwyższej jakości. Wytwarzanie każdego z naszych produktów odbywa się w ramach Zakładowej Kontroli Produkcji wg normy EN 1090-1 z potwierdzoną zgodnością posiadanym Certyfikatem wydanym przez TÜV SÜD.

TLC Rental ogrodzenia wynajem
TLC Rental ogrodzenia wynajem

Technologia

Skandynawska tradycja, wieloletnie doświadczenie sprzężone z nowoczesnym parkiem technologicznym, stanowią o sile naszego przedsiębiorstwa. Nieprzerwanie inwestujemy, rozwijając w ten sposób innowacyjność parku maszynowego. Lokujemy kapitał w wiedzę, jaką posiadają nasi pracownicy. Długotrwały wysiłek wyspecjalizowanej kadry pozwolił nam zbudować silną markę.

Profesjonalizm

Znamy wartość kapitału ludzkiego. Zatrudniając ponad 200 wysoko wykwalifikowanych pracowników, możemy poszczycić się doskonałą znajomością branży. Pozwala nam to zaoferować naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne, wszechstronność w procesie opracowywania koncepcji, przygotowanie sprofilowanej dokumentacji projektowej.

TLC Rental ogrodzenia wynajem
Ogrodzenia wynajem

Zaufanie

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń