Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors
o-firmie-tlc-m
o-firmie-tlc-gorlice

O Firmie – Grupa TLC

TLC Rental to sieć specjalistycznych wypożyczalni sprzętu budowlanego. Na nasz asortyment składają się: ogrodzenia, schody mobilne, zabezpieczenia krawędzi, podesty rozładunkowe oraz toalety tymczasowe.

 

 

  • Skandynawska tradycja i doświadczenie
  • Kompleksowa obsługa: Wynajem – Sprzedaż – Serwis
  • Wprowadzamy nowoczesne technologie i standardy do zastosowania w branży budowlanej w zakresie bezpieczeństwa
  • 9 Oddziałów w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Katowice, Szczecin, Toruń

 

 

Oferujemy sprzedaż oraz wynajem tymczasowych (mobilnych) systemów ogrodzeniowych w dwóch podstawowych wariantach: pełne typu SMART (przęsła wypełnione blachą trapezową) oraz AŻUROWE (siatka na stelażu metalowym).

Wśród naszego asortymenty dostępne są również systemy zabezpieczeń krawędzi, otworów technologicznych i ciągów komunikacyjnych EPS wraz z tymczasowymi schodami do wykopów i schodami do kontenerów.

Nowością (I połowa 2020) w ofercie TLC Rental są toalety tymczasowe, które również stanowią niezbędny element każdego placu budowy czy wydarzenia plenerowego. Wszystkie nasze toalety wyposażone są w umywalkę oraz dozownik na płyn do dezynfekcji/ mydło antybakteryjne. 

Podesty rozładunkowe TUP to kolejna nowość, która dołączyła do oferowanych przez TLC Rental produktów w II połowie 2020 roku. Podesty rozładunkowe dostępne są w 3 wariantach szerokości z maksymalnym obciążeniem równym 4 000 kg, oraz transportowane są w podzespołach.

TLC Rental obsługuje ponad 2000 inwestycji budowlanych. Posiadamy ponad 250 000 mb ogrodzeń tymczasowych i systemów zabezpieczeń EPS oraz 1200 szt. schodów i podestów w wynajmie.

Niezależnie od wielkości projektu budowlanego zapewniamy kompleksową obsługę Klienta zarówno w ofercie wynajmu jak i sprzedaży. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wyspecjalizowanie się w wybranej grupie produktów sektora obsługi inwestycji budowlanych i przemysłowych, oraz uzyskanie dominującej pozycji na rynku. Pozwala to na profesjonalne świadczenie usług związanych z każdym etapem realizacji zlecenia począwszy od doradztwa poprzez transport, montaż i demontaż, aż po serwis.

W 2022 GRUPA TLC, zakończyła trwającą rok, budowę Ocynkowni Ogniowej TLC wraz z Packing Center, mieszczącej się w Gorlicach. Powstały kompleks jest największym przedsięwzięciem w historii spółki.

W ciągu 15 lat działalności TLC zbudowało wokół siebie grupę podmiotów zależnych, odpowiedzialnych za promocję i dystrybucję produkowanego asortymentu:

INTER TLC AB SZWECJA

dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych

TLC SP. Z O.O. POLSKA

zakład produkcyjny schodów i konstrukcji stalowych dla przemysłu i budownictwa, biura projektowe, usługi montażu na terenie UE.

INTER TLC GmbH NIEMCY

dystrybucja mobilnych systemów zabezpieczeń krawędzi oraz dystrybucja i montaż lekkich konstrukcji stalowych

INTER TLC LTD WIELKA BRYTANIA

dystrybucja i montaż konstrukcji stalowych o specjalności schody przemysłowe, drabiny techniczne na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii

NORDWELD TANK BUILDING SYSTEM

innowacyjny system do budowy zbiorników wielkogabarytowych

MEBLORENT

lider w wynajmie mebli biurowych i socjalnych.

tlc-o-firmie

Misja

Wierzymy, że lepsza przyszłość zaczyna się od wizji, a nowatorskie projekty to wspólna troska o człowieka i środowisko. TLC łączy talent z pasją tworzenia. Projektujemy, produkujemy oraz wykonujemy montaż produktów z grupy lekkich konstrukcji stalowych.

Innowacja

Stale wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Spajamy najwyższą jakość z nowoczesnym wzornictwem. Nasze projekty wytyczają nowe trendy.

Własne działy Badawczo-Rozwojowy oraz Konstrukcyjno-Technologiczny gwarantują kompleksową obsługę realizowanych zleceń.

tlc-o-firmie-innowacja
tlc-o-firmie-technologia

Technologia

Skandynawska tradycja, wieloletnie doświadczenie sprzężone z nowoczesnym parkiem technologicznym, stanowią o sile naszego przedsiębiorstwa. Nieprzerwanie inwestujemy, rozwijając w ten sposób innowacyjność parku maszynowego. Lokujemy kapitał w wiedzę, jaką posiadają nasi pracownicy. Długotrwały wysiłek wyspecjalizowanej kadry pozwolił nam zbudować silną markę.

CERTYFIKACJA

Wysokiej jakości produkty to zasługa między innymi systemu Zakładowej Kontroli Produkcji, który został certyfikowany przez TÜV SÜD Polska na zgodność z normą EN 1090-1. Niektóre z naszych wyrobów posiadają oznakowanie CE. 

 Dodatkowo posiadamy certyfikat PN-EN ISO 3834-2 wydany przez TÜV SÜD Polska. Zakład produkcyjny TLC Sp. z o.o. otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskiem oraz BHP (ISO 9001/ ISO 14001/ ISO 45001) wydany przez TÜV SÜD Management Service GmbH. Właściwości użytkowe wyrobów budowlanych potwierdzone oznaczeniem CE..

tlc-o-firmie6
tlc-o-firmie5

Zaufanie

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Profesjonalizm

Znamy wartość kapitału ludzkiego. Zatrudniając ponad 400 wysoko wykwalifikowanych pracowników, możemy poszczycić się doskonałą znajomością branży. Pozwala nam to zaoferować naszym Klientom profesjonalne doradztwo techniczne, wszechstronność w procesie opracowywania koncepcji, przygotowanie sprofilowanej dokumentacji projektowej.

tlc-o-firmie-profesjonalizm
Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę