Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental ODDZIAŁ RZESZÓW


ogrodzenia-budowlane-rzeszow-m

TLC Rental ODDZIAŁ RZESZÓW


Nasz przedstawiciel w Rzeszowie

tel.: +48 606 333 154
e-mail: p.pluta@tlcrental.pl

PIOTR PLUTA

Rzeszowski oddział TLC to główny ośrodek działający w tej części kraju. To właśnie w stolicy województwa podkarpackiego zapewniamy naszym klientom nowoczesne i mobilne ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne, a także systemy zabezpieczeń krawędzi, otworów technologicznych i ciągów komunikacyjnych wraz ze schodami tymczasowymi. Jeżeli chcesz z nami porozmawiać i dowiedzieć się więcej na temat współpracy, spotkaj się z naszym przedstawicielem w Rzeszowie. Jesteśmy częścią dzielnicy Załęże, które sprzyja rozwojowi firmy z uwagi na doskonałą komunikację i bliskie sąsiedztwo z drogami krajowymi.

TLC RENTAL SP. Z O.O. ODDZIAŁ Rzeszów

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Ciepłownicza 8 A
35-322 Rzeszów / województwo podkarpackie
tel.: +48 606 333 154
e-mail: rzeszow@tlcrental.pl

Zaplanuj drogę do naszej siedziby z Google Maps lub skorzystaj z aplikacji yanosik.pl. Nie masz samochodu? Odwiedź nas, korzystając z komunikacji miejskiej. Sprawdź jakdojade.pl/rzeszow i dołącz do szerokiego grona klientów, którzy zaufali TLC.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę