Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Praca Kariera w TLC Rental
Praca Kariera w TLC Rental

AKTUALNE OFERTY PRACY

TLC Rental to sieć specjalistycznych wypożyczalni sprzętu budowlanego. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która nieustanie udoskonala swoje produkty i rozszerza dostępne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejszą technologię i potrzeby klienta. Rozwój oferty rynkowej z powodzeniem przekłada się na rozrost firmy i owocuje powstawaniem nowych oddziałów oraz miejsc pracy.

TLC Rental to idealne miejsce dla tych, którzy otwarcie podchodzą do zmian,  aktywnie angażują się w rozwój firmy i z optymizmem patrzą na problemy traktując je jako wyzwania.

Jeśli pragniesz doskonalić umiejętności i rozwijać swoje  zainteresowania, podchodzisz z pasją do wyznaczonych celów – Czekamy właśnie na Ciebie! 

Procesy rekrutacyjne w TLC Rental realizujemy publikując ogłoszenia internetowe lub prasowe.

Oferty pracy

Aplikuj teraz

Niniejszym, mając świadomość, iż podstawą przetwarzania danych osobowych w procesach rekrutacyjnych jest art. 221 §1 k.p., informuję, iż zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przez potencjalnego pracodawcę na stronie www.tlcrental.pl/polityka-prywatnosci/rekrutacja/ i akceptuję jej treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu aplikacyjnym oraz w dokumentach do niego załączonych, niezbędnych dla procesu rekrutacji w sposób przedstawiony w Klauzuli Informacyjnej dla osób ubiegających się o zatrudnienie w TLC RENTAL Sp. z o.o. (https://www.tlcrental.pl/polityka-prywatnosci/rekrutacja/), zgodny z wymogami Rozporządzenia o ochronie danych osobowych obowiązującego w RP od 25 maja 2018 roku, na potrzeby obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez TLC RENTAL Sp. z.o.o. w okresie 1 roku od daty złożenia niniejszej aplikacji.
Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę