Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental Oddział Szczecin

TLC-Rental-oddział-mobile-szczecin

TLC Rental ODDZIAŁ Szczecin

Nasz przedstawiciel w Szczecinie

tel.: +48 666 906 556
e-mail: b.szarko@tlcrental.pl

Bartosz Szarko

Szczecin to jeden z dwóch nadmorskich oddziałów naszej firmy. Stolica województwa zachodniopomorskiego stanowi doskonałe miejsce, z którego nasi pracownicy dostarczają wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne i wiele innych. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu z drogami krajowymi, autostradą A6 oraz drogami ekspresowymi, docieramy do odbiorców na czas. Spotkaj się z naszym przedstawicielem w siedzibie firmy lub zaproś go do siebie. Dowiedz się więcej na temat współpracy.

TLC RENTAL SP. Z O.O. ODDZIAŁ Szczecin

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Uczniowska 5a
70-893 Szczecin / województwo zachodniopomorskie
tel.: +48 666 906 556

Sprawdź z Google Maps jak do nas dojechać. Skorzystaj z aplikacji yanosik.pl i zaplanuj najszybszą trasę. Nie posiadasz auta? Wejdź na jakdojade.pl/szczecin i wybierz optymalną drogę dojazdu środkami publicznymi. Dołącz do nas już dziś.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Ogrodzenia wynajem

ZAUFALI NAM

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę