Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental Oddział Toruń

TLC-Rental-oddział-mobile-torun

TLC Rental Oddział Toruń

Nasz przedstawiciel w Toruniu

tel.: +48 600 686 677
e-mail: p.zaworski@tlcrental.pl

Patryk Zaworski

Kompleksowe usługi TLC oparte są na dystrybucji, pracach montażowych i serwisowych systemów zabezpieczających i separujących. Wyposażamy place budowlane i przestrzenie, na których występują duże skupiska ludzi. W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne oraz wiele innych. Bogate i nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam zabezpieczyć wiele miejsc jednocześnie. Ofertę kierujemy do inwestorów z branży budowlanej, przemysłowej, oraz do instytucji organizującej imprezy masowe.

Zapoznaj się szczegółowo z ofertą. W przypadku pytań i wątpliwości nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem. Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy dokumentację techniczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

TLC RENTAL Sp. z o.o. Oddział Toruń


TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Mazowiecka 72
87-100 Toruń /  kujawsko-pomorskie
tel.: +48 600 686 677
e-mail: p.zaworski@tlcrental.pl

Sprawdź jak do nas dojechać z Mapami Google, lub skorzystaj z aplikacji mobilnej yanosik.pl. Jeżeli wolisz transport publiczny, wejdź na jakdojade.pl i dowiedz się, które linie dowiozą Cię na spotkanie. Dołącz do zadowolonych klientów TLC już dziś.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę