Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental Oddział Toruń

TLC-Rental-oddział-torun

TLC Rental ODDZIAŁ Toruń


Toruń ogrodzenia tymczasowe

Kompleksowe usługi TLC prowadzone na terenie Torunia i okolic oparte są na dystrybucji, pracach montażowych i serwisowych systemów zabezpieczających i separujących. Wyposażamy place budowlane i przestrzenie, na których występują duże skupiska ludzi. W naszej ofercie znajdziesz ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, barierki ochronne oraz wiele innych. Bogate i nowoczesne zaplecze techniczne pozwala nam zabezpieczyć wiele miejsc jednocześnie. Ofertę kierujemy do inwestorów z branży budowlanej, przemysłowej, oraz do instytucji organizującej imprezy masowe.

Zapoznaj się szczegółowo z ofertą. W przypadku pytań i wątpliwości nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem. Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy dokumentację techniczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Sprzedaż i wynajem ogrodzeń – Toruń

TLC Rental do innowacyjne przedsiębiorstwo, którego wieloletnia działalność na rynku została doceniona przez grono zadowolonych klientów z całej Polski. Ciągły rozwój i stale poszerzająca się oferta firmy, uplasowała nas wśród jednych z najlepszych dostawców ogrodzeń i systemów zabezpieczających. Zdobyte doświadczenie na przestrzeni kilkunastu lat, pozwoliło wypracować rozwiązania, sprawdzające się w trudnych warunkach budowlanych. Podążając za wymaganiami stawianymi przez rynek i nowe technologie, staramy się tworzyć projekty, które wyprzedzają współczesne standardy i wyznaczają nowe kierunki. Zapewniamy profesjonalną obsługę największym firmom, opierając współpracę na partnerstwie i zaufaniu.

TLC Toruń – jak do nas trafić?

Na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego dostarczamy niezbędne mobilne ogrodzenia, przenośne toalety, oraz wielofunkcyjne schody. Jesteś zainteresowany współpracą? Spotkaj się z naszym przedstawicielem. Doskonała lokalizacja z dostępem do dróg krajowych i autostrady, umożliwia szybkie i bezproblemowe dotarcie naszych klientów do siedziby firmy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM PRZEDSTAWICIELEM

Patryk Zaworski

Patryk Zaworski

TLC RENTAL Sp. z o.o.
ul. Mazowiecka 72
87-100 Toruń /  kujawsko-pomorskie
tel.: +48 600 686 677
e-mail: p.zaworski@tlcrental.pl

Sprawdź jak do nas dojechać z Mapami Google, lub skorzystaj z aplikacji mobilnej yanosik.pl. Dołącz do zadowolonych klientów TLC już dziś.

Dystrybucja mobilnych systemów EPS i ogrodzeń tymczasowych – co znajdziesz w ofercie?

Zakres naszych usług oparty jest na dostarczaniu konstrukcji stalowych, ich montażu, demontażu, oraz serwisowaniu. Z bogatej oferty skorzystało już wielu inwestorów, którym zapewniliśmy profesjonalne zabezpieczenia budowlane.

PRODUKTY DOSTĘPNE W NASZYM MAGAZYNIE

ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-na-budowe-tlcrental

Ogrodzenia budowlane ażurowe – Toruń

Ogrodzenia budowlane ażurowe to najchętniej wybierany typ ogrodzeń przestawnych. Dzięki wysokiej wytrzymałości są numerem 1 spośród użytkowanych modeli. Poza placem budowy stosowane są również na imprezach plenerowych, np. koncertach lub festiwalach. Służą do wytyczania korytarzy, którymi bezpiecznie mogą przemieszczać się tłumy ludzi.

Ponadto takie rozwiązanie świetnie sprawdza się podczas inwestycji budowlanych. Są w czołówce wynajmowanych przez TLC Rental ogrodzeń tymczasowych. Lekka konstrukcja pozwala na swobodne przemieszczanie paneli w dowolne miejsca i łatwe składowanie. Wynajem i sprzedaż ogrodzeń tego typu prowadzimy na terenie Torunia i okolic. Zapoznaj się ze wszystkimi oferowanymi modelami modułów ażurowych typu MOBILT.

Ogrodzenia budowlane Warszawa

Ogrodzenia budowlane pełne – Toruń

Ogrodzenia budowlane pełne to bardzo solidne konstrukcje o potwierdzonej przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego jakości ochronnej. Dzięki wytrzymałej konstrukcji i osadzeniu na betonowych stopach są świetnym rozwiązaniem podczas intensywnych prac budowlanych, czy wygradzaniu terenów przemysłowych.

Konstrukcję tego modelu stanowi bardzo wytrzymała rama stalowa, a wnętrze wypełnia blacha trapezowa T18, która jest ocynkowana lub malowana proszkowo. Takie ogrodzenia mobilne świetnie ograniczają widoczność osobom z zewnątrz i chronią je przed akustycznymi i fizycznymi skutkami robót. Są proste w montażu i nie wymagają specjalistycznej brygady monterskiej.

Ogrodzenia budowlane tymczasowe

Ogrodzenia tymczasowe – Toruń

Szeroką ofertę stanowią ogrodzenia tymczasowe, wykonane z trwałych i odpornych na zmienne warunki pogodowe materiałów. System płotów zabezpieczających jest łatwy w montażu oraz demontażu. Lekka i stabilna konstrukcja pozwala na szybkie i bezproblemowe odseparowanie miejsc wyłączonych z użytku pieszych i kierowców. Ogrodzenia tymczasowe doskonale sprawdzą się podczas robót drogowych, remontów, odnowy fasad budynków i budowy. Chronią teren przed wtargnięciem osób niepożądanych i zabezpieczają mienie przed ewentualną kradzieżą.

Ogrodzenia tymczasowe-budowlane

Wynajem ogrodzeń – Toruń

Poza ofertą obejmującą sprzedaż ogrodzeń, firma TLC świadczy również usługi dotyczące wynajmu. Kierujemy je do inwestorów i organizatorów wydarzeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa gdzie wymagane są najlepsze środki zabezpieczające. Wszystkie produkty charakteryzują się odpornością na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych – deszcz, śnieg, mróz, wysoka temperatura. Wynajem ogrodzeń to doskonały sposób na wytyczenie kierunku ruchu oraz separacji terenów wyłączonych z użytku. Produkty spełniają normy krajowe oraz europejskie.

Barierki zabezpieczające

Barierki zabezpieczające – Toruń

Rozwiązaniem sprawdzającym się szczególnie podczas eventów, koncertów i imprez plenerowych są barierki ochronne CITY. Ich wysokość pozwala na odseparowanie osób od wyłączonego z użytku miejsca z zachowaniem pełnej obserwacji. Często służą do wytyczania granic lub sektorów dla publiczności, odgradzania kibiców od miejsca rozgrywek sportowych, czy tymczasowego wyłączania ulic z ruchu. Barierki zabezpieczające zostały wykonane z trwałego tworzywa odpornego na zmienne warunki termiczne oraz pogodowe. Są łatwe w montażu i demontażu. Lekka i płaska powierzchnia barierek sprawia, że nie zajmują one dużej powierzchni transportowej.

Bariery drogowe plastikowe

Barierki plastikowe PVC – Toruń

Inne ogrodzenia mobilne to bariery plastikowe PVC występujące w 4. wariantach: THOR, BOSS, EUROVISION i GATE. Mają mniejszą wagę niż konstrukcje stalowe. Dzięki zastosowaniu różnych wzorów o kontrastującej z otoczeniem kolorystyce, łatwiej jest je dostrzec przez osoby postronne. Nie przewodzą prądu, mogą być zatem wykorzystywane w pobliżu oddziaływania pola elektromagnetycznego. Produkt zostały wykonany z trwałego tworzywa plastikowego, który jest odporny na wszelkie warunki pogodowe, a także uszkodzenia mechaniczne. Ogrodzenia mobilne PVC oferujemy wyłącznie w opcji sprzedaży.

Barierki ochronne eventowe

Barierki ochronne – Toruń

Barierki ochronne są zaliczane do jednego z kilku typów zabezpieczeń mobilnych, które wyróżnia łatwy i szybki montaż. System umożliwia odseparowanie terenu wyłączonego z użytku głównie podczas prac remontowych i wydarzeń o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa (rozgrywki sportowe, imprezy kulturalne). Barierki ochronne zostały wykonane z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne. Są trwałe przez co nie ulegają nadmiernym uszkodzeniom mechanicznym.

Wynajem schodów tymczasowych

Schody tymczasowe – Toruń

Unikatowe rozwiązanie pozwala przekształcić schody tymczasowe w kładkę budowlaną. Mogą być również wykorzystane do stworzenia tymczasowej klatki schodowej. Konstrukcja została pokryta materiałem, który doskonale radzi sobie z destrukcyjnymi warunkami atmosferycznymi oraz termicznymi. Produkt jest łatwy w montażu co gwarantuje jego szybką instalację. Dzięki mobilności systemu, schody tymczasowe łatwo przetransportować i ponownie wykorzystać.

Zabezpieczenie krawędzi eps Rzeszów

Zabezpieczenie krawędzi EPS – Toruń

EPS to doskonałe rozwiązanie, które zwiększa bezpieczeństwo pracowników budowlanych podczas prac przy krawędziach. Szeroka gama dostępnych uchwytów pozwala na dopasowanie systemu zabezpieczenia krawędzi do niemal każdych warunków i każdego etapu prac budowlanych. Z uwagi na przeznaczenie produktu i jego ważną funkcję, zabezpieczenie krawędzi EPS zostało poddane testom, które gwarantują spełnienie rygorystycznych warunków i dopuszczenia systemu do użytku. Edge Protectio System jest odporny na czynniki zewnętrzne oraz uszkodzenia mechaniczne.

W naszej ofercie znajdują się również indywidualne środki ochrony przed upadkiem – system Alsipercha (prod. Alsina) oraz SkyReach (prod. Combisafe).

Schody kontenerowe Rzeszów

Schody kontenerowe – Toruń

Schody kontenerowe zapewniają bezpieczny dostęp do pomieszczeń budowlanych, w których zorganizowane są biura i pokoje socjalne, a których piętrowe umiejscowienie wymaga wykorzystania schodów. System wykonano z w pełni bezpiecznych materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i termiczne. Schody kontenerowe można ustawiać w różnej konfiguracji. Dostępne w wielu wariantach.

toaleta przenośna na budowę

Toalety przenośne – Toruń

Toalety przenośne stanowią wyposażenie sanitarne w miejscach, w których dostęp do sieci kanalizacyjnej jest mocno ograniczony. Głównie sięgają po nie inwestorzy budowlani oraz organizatorzy wydarzeń masowych. Toalety przenośne spełniają wszelkie standardy higieniczne. Zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, które są odporne na zmienne warunki atmosferyczne i termiczne.

Podest rozładunkowy lub wysuwnica budowlana

Podesty rozładunkowe – Toruń

Podesty rozładunkowe należą do systemu wykorzystywanego głównie w przemyśle i budownictwie. Pozwala on na sprawne przetransportowanie materiałów na wyższe kondygnacje. Dzięki nieregularnej, fakturowanej okładzinie, użytkownik zabezpieczony jest przed niekontrolowanym poślizgiem. Dodatkowe specjalne uchwyty mocujące do szelek, zapewniają ochronę przed upadkiem z platformy. Podesty rozładunkowe spełniają wszelkie normy krajowe oraz europejskie PN-EN 12811-3. Wykonane zostały z materiałów odpornych na zmienne warunki atmosferyczne i termiczne.

Sprzedaż i wynajem ogrodzeń budowlanych – Toruń

Wysoce rozwinięty park technologiczny oraz ciągłe podnoszenie standardów pozwoliły nam zająć wysokie miejsce na rynku. Jako jedna z wiodących firm stawiamy na rozwój, tworząc nowe miejsca pracy. Dzięki doskonałej lokalizacji docieramy do naszych klientów szybko, zapewniając systemy zabezpieczeń spełniające rygorystyczne normy potwierdzone wieloma badaniami i certyfikatami.

Dołącz do zadowolonych odbiorców TLC. Aby skonsultować się z naszymi doradcami skorzystaj z zakładki kontakt. Świadczymy usługi sprzedażowe takich systemów jak ogrodzenia tymczasowe, podesty rozładunkowe, barierki ochronne. Prowadzimy także wynajem ogrodzeń. Wejdź na nasz profil FB i bądź na bieżąco z nowościami.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

NASZE USŁUGI

Podczas realizowania zamówień istnieje możliwość skorzystania przez Klienta z wielu usług, które udoskonalają proces transakcji dotyczących ogrodzeń budowlanych w Toruniu.

Wynajem

Firma TLC Rental oferuje Klientom wynajęcie ogrodzeń tymczasowych w Toruniu i na całym obszarze województwa na dowolnie określony czas.

Sprzedaż

Oferowane przez TLC Rental produkty są sprzedawane wraz z dostawą w Toruniu i na pozostałym terenie całego województwa.

Transport

Podczas realizacji zamówienia oferujemy Państwu transport na terenie całego województwa pod wskazany adres.

Montaż/Demontaż

TLC Rental umożliwia również montaż zakupionych lub wynajętych przez Klienta produktów w określonym miejscu i ich demontaż po zakończeniu obowiązywania umowy najmu.

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę