Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors

TLC Rental Oddział Gdańsk

TLC-Rental-oddział-mobile-gdansk

TLC Rental Oddział Gdańsk

Nasz przedstawiciel w Gdańsku

tel.: +48 608 421 700
e-mail: w.kielek@tlcrental.pl

Waldemar Kiełek

Północny oddział naszej firmy to kolejny ważny punkt na mapie kraju. Stolica województwa zachodniopomorskiego – Gdańsk – to jedna z dziewięciu siedzib, która obsługuje klientów, dostarczając im ogrodzenia tymczasowe, toalety przenośne, podesty rozładunkowe, a także barierki ochronne. Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, skontaktuj się z naszym doradcą. Dzięki dobrze skomunikowanym drogom Trójmiasta dotrzesz do nas szybko i bezproblemowo.
 

Zapoznaj się szczegółowo z ofertą. W przypadku pytań i wątpliwości nasi konsultanci służą profesjonalnym doradztwem. Specjalnie dla naszych klientów wykonujemy dokumentację techniczną dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

TLC RENTAL Sp. z o.o. Oddział Gdańsk


ul. Maszynowa 42
80-298 Gdańsk
+48 608 421 700
gdansk@tlcrental.pl

Sprawdź jak do nas dojechać z Mapami Google, lub skorzystaj z aplikacji mobilnej yanosik.pl. Jeżeli wolisz transport publiczny, wejdź na jakdojade.pl i dowiedz się, które linie dowiozą Cię na spotkanie. Dołącz do zadowolonych klientów TLC już dziś.

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

OBSŁUGIWANY OBSZAR

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

Gdańsk
Gdynia
Słupsk
Tczew
Rumia
Wejherowo
Starogard Gdański
Chojnice
Kwidzyn
Malbork

Ustka
Kartuzy
Człuchów
Puck
Miastko
Czersk
Władysławowo
Nowy Dwór Gdański
Sztum
Prabuty

Brusy
Debrzno
Nowy Staw
Skórcz
Kępice
Łeba
Hel
Czarna Woda
Jastarnia
Krynica Morska

Pelplin
Skarszewy
Żukowo
Gniew
Czarne
Dzierzgoń
Sopot
Lębork
Pruszcz Gdański
Reda

Ogrodzenia wynajem

Zaufali nam

Obsługujemy największe inwestycje budowlane. Do grona naszych kluczowych Klientów możemy zaliczyć czołowe firmy sektora budowlanego i przemysłowego. Ilość realizacji jakie zostały przez nas wykonane, potwierdzają że potrafimy to robić dobrze. Tworzymy współpracę opartą na ustawicznym rozwijaniu partnerstwa. Doskonale rozumiemy zagadnienie partnerstwa strategicznego.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę