Skip to content
Generic selectors
Exact matches only
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Post Type Selectors
Barierki plastikowe HDPE (PVC)
barierki-plastikoweNEW

Bariery drogowe plastikowe  – ochronne

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIE

Barierki plastikowe przenośne HDPE (PVC) to najnowszy produkt oferowany przez spółkę TLC Rental, który świetnie sprawdza się nie tylko w branży budowlanej, ale również eventowej. Wykonane z polietylenu o dużej gęstości barierki charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz niższą wagą w stosunku do barierek stalowych, co pozwala na łatwy montaż i relokację. Wszystkie bariery składowane są na paletach po 40 sztuk, co ułatwia transport oraz przechowywanie.

Plastikowe bariery ochronne wykorzystywane są do wyznaczania ciągów komunikacyjnych, stref specjalnych oraz wygradzania miejsc tymczasowo wyłączonych z eksploatacji m.in. podczas prac:
remontowych, instalacyjnych, montażowych, budowlanych, drogowych czy imprez masowych, jak również prac prowadzonych wewnątrz budynków użytkowych (galerie handlowe etc.).

Dzięki wykonaniu z polietylenu o dużej gęstości barierki ochronne charakteryzują się:

  • wysokimi parametrami wytrzymałościowymi;
  • niską waga ułatwiającą montaż, demontaż, transport i składowanie;
  • nie przewodzą prądu – jako izolator są bezpieczne nawet przy pracach w miejscach narażonych na oddziaływanie pola elektromagnetycznego;
  • brakiem wystających śrub, nitów, czy ostrych krawędzi;
  • produkt w 100% podlegający recyklingowi.

Konstrukcja bariery, w odróżnieniu od powszechnie stosowanych zapór, dzięki dodaniu dolnej poprzeczki umieszczonej max. 15 cm nad podłożem, skutecznie zabezpiecza osoby niedowidzące oraz zwierzęta przed wejściem na teren wykopów czy innych prac budowlanych.

Bariery plastikowe THOR

Bariery drogowe plastikowe typu THOR doskonale sprawdzają się, gdy zachodzi potrzeba przekierowania pojazdów i pieszych na drogę tymczasową. Charakteryzują się one wysoką stabilnością oraz wytrzymałością dzięki zastosowaniu nóg z rur stalowych. Największymi zaletami barier tego typu jest możliwość przypięcia tablicy informacyjnej oraz możliwość zamontowania świateł.
Do zamówionych barierek typu THOR dołączone są stopy PVC typ 18 z naszej oferty.
bariery-ochronne

Bariery plastikowe BOSS

Podczas imprez masowych, maratonów czy festiwali, barierki PVC typu BOSS mogą zostać wykorzystane do wyznaczania ścieżek komunikacyjnych czy zarządzania tłumem, nawet na zróżnicowanym terenie. Brak metalowych, wystających elementów zwiększa bezpieczeństwo ludzi, a wykorzystany do produkcji polietylen o wysokiej gęstości (HDPE) zapewnia wysoką wytrzymałość produktu.

bareirki plastikowe-1

Bariery plastikowe EUROVISION

Barierka HDPE (PVC) EuroVision to uniwersalna barierka, która skutecznie wygrodzi teren czasowo wyłączony z użytku. Dzięki zastosowaniu odblaskowych pasów oraz rękawów na szczeblinkach, barierki wyróżniają się zwiększoną widocznością nocą. Połączenie typu „haczyk i oczko” pozwalają na łączenie plastikowych barierek EuroVision z barierkami Gate również dostępnymi w naszej ofercie.

bariery-plastikowe

Bariery plastikowe GATE

Przeznaczenie barierek plastikowych GATE jest niezwykle wszechstronne – sprawdzą się one przy wygradzaniu przestrzeni podczas prac remontowych, drogowych i budowlanych. Łączenie barierek jest niezwykle proste, i możliwe nawet na nierównym terenie. Barierki posiadają możliwość zamontowania lampy, a odblaskowe pasy zwiększają widoczność konstrukcji przy słabym oświetleniu.

bariery-drogowe

Bariery plastikowe przenośne PVC (HDPE) - wymiary i waga

WYBRANE REALIZACJE

Icon label Icon label

Skontaktuj się z nami

Jeśli interesuje Cię cena, masz pytania dotyczące naszych produktów lub usług,  wypełnij formularz, a nasz specjalista skontaktuje się z Tobą.

Wynajem Ogrodzeń
+48 734 140 140
Otrzymaj ofertę